pres 750x300 1

Bezprzewodowe słuchawki od Prestigio

Czym kierujemy się przy zakupach? Jeżeli mówimy o sprzęcie, to z całą pewnością jedną z ważniejszych rzeczy są jego podzespoły. Na drugim miejscu najprawdopodobniej pojawia się wygląd urządzenia. Nowy produkt zaprezentowany przez Prestigio spełnia oba te wymogi.

 
pres 750x300 1
Z każdym kolejnym urządzeniem, które Prestigio wypuszcza na rynek, producent sam sobie podbija poprzeczkę. Ta i tak ustawiona jest dość wysoko, ale jak widać, zawsze można zdziałać więcej. Nie inaczej stało się z najnowszym dzieckiem producenta, czyli nausznymi słuchawkami PBHS3BK.
Pod tą nazwą kryją się nauszne oraz bezprzewodowe słuchawki skierowane do klientów, którzy nie rozstają się ze swoim smartfonem nawet na chwilę. Sprzęt można bez problemu sparować z telefonem noszonym w kieszeni i cieszyć się wolnością bez potrzeby ciągłego martwienia się poskręcanym kablem. Ciekawym rozwiązaniem było wprowadzenie do słuchawek mikrofonu. Teraz po sparowaniu smartfona można będzie prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania sprzętu z głowy.
PBHS3BK obsługują format Bluetooth 4.0, co powinno zapewnić stabilność połączenia między słuchawkami, a sparowanym urządzeniem. Izolacja nauszników daje nie tylko komfort w noszeniu, ale także zapewnia, żeby nic z dobiegających z zewnątrz dźwięków nie zagłuszało słuchanej akurat muzyki. Moc odsłuchu urządzenia Prestigio to 95dB, a impedancja na poziomie 32 omów sprawi, że głośność słuchawek ma być wystarczająca po sparowaniu ze smartfonem czy notebookiem.
 
pres 750x300 2
Zasięg słuchawek to wprawdzie tylko dziesięć metrów, ale jeżeli będziemy używać ich w domu, wydaje się, że powinno to wystarczyć. Wyposażone w dość pojemny akumulator (400 mAh) słuchawki mogą pracować przez 22 godziny, a po pełnym naładowaniu wytrzymają w stanie uśpienia aż 300.
Trzeba przyznać, że Prestigio stworzyło naprawdę dobry sprzęt, a co równie ważne, piękny wizualnie. Design od zawsze był mocną stroną producenta i przy PBHS3BK widać, że nie odpuszczono. Sprzęt ma kosztować niecałe 180 zł i bez wątpienia warto się nim zainteresować.
Słuchawki, nie tylko nauszne, znajdziecie pod tym adresem.
Źródło: Prestigio
Fot: jw.

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...