You are here
Kwiecień w HBO Go – Gra o Tron to nie wszystko artykuły News 

Kwiecień w HBO Go – Gra o Tron to nie wszystko

Dużo dobrego zapowiada się na kwiecień w HBO Go. Platforma udostępniła właśnie listę tytułów, których możemy spodziewać się już niedługo. Wiadomo, że tym najbardziej wyczekiwanym przez wszystkich jest finałowy sezon Gry o Tron. To jednak nie wszystko, na co warto zwrócić uwagę planując sobie seanse.

Kwiecień w HBO Go

Na naszym rynku królują dwie platformy VOD. Pierwszą z nich jest Netflix, ale po piętach depcze mu teraz HBO Go. Widać, że biblioteki obu gigantów są skutecznie powiększane o coraz ciekawsze pozycje. Wiadomo, że na HBO możemy spodziewać się wysokiej jakości, a już w szczególności, jeżeli chodzi o produkcje własne. Tych na szczęście nie zabraknie i będzie w czym wybierać.

Kwiecień w HBO Go

Kwiecień w HBO Go będzie bardzo… mroźny. To oczywiście za sprawą finałowego sezonu Gry o Tron. Kampania promocyjna ruszyła już pełną parą, a przez kolejne dwa tygodnie (niecałe!), będziemy zewsząd bombardowani informacjami o kolejnych odcinkach serialu. Pierwszy z nich zobaczymy już 15 kwietnia, czyli w poniedziałek. Ci bardziej niecierpliwi będą zapewne czekali do godziny późnonocnych w niedzielę, by zobaczyć, co tam nowego w Westeros. My też już nie możemy się doczekać tego, co przygotowali dla nas twórcy, ale jeden serial wiosny nie czyni. Co jeszcze zawiera oferta na kwiecień w HBO Go?

Mission Imposible – Fallout

Mogłoby się wydawać, że im więcej części jakiejś serii, tym gorsza się ona stanie. Widzieliśmy takie niechlubne transformacje już nie jeden raz, a wśród nich między innymi Transformers czy Terminator. Na szczęście to samo nie spotkało serii Mission Imposible. Owszem, może nie każda jej odsłona była czymś wyjątkowym, ale każda trzymała określony poziom. Teraz, jej najnowsza część zagości na HBO Go.

Warto wspomnieć, że Fallout nawiązuje fabularnie do poprzedniej odsłony cyklu. I choć można film obejrzeć bez znajomości Rouge Nation, to jednak polecamy się z produkcją zapoznać. Będzie zdecydowanie łatwiej zrozumieć niektóre wątki fabularne oraz powiązania między bohaterami. Wielką wartością w filmach jest to, że większość wyczynów kaskaderskich wykonuje ich główna gwiazda, czyli Tome Cruise. W tym wypadku będzie go można zobaczyć między innymi podczepionego pod lecący helikopter czy podczas emocjonującego pościgu na motocyklu. Warto obejrzeć Fallout chociażby dla tych scen, ale całość broni się i tak wyśmienicie.

https://youtu.be/v68h9kdevyg

Bez litości 2

Kolejna kontynuacja, która zagości w ofercie na kwiecień w HBO Go. Denzel Washington powoli zaczyna zmieniać się w Liama Neesona, czyli w każdym kolejnym filmie robi mniej więcej to samo. Wprawdzie tutaj nie ma mowy o porwaniu córki/żony/przyjaciółki z przedszkola, ale sam schemat jest dość podobny. Jednak Bez litości 2 to całkiem sprawnie zrealizowane kino akcji, gdzie można dopatrzeć się kilku naprawdę mocnych scen. Dodatkowo, sama fabuła nie boli aż tak bardzo, choć nie ma co oczekiwać ogromnych fajerwerków. W końcu mieliśmy dostać solidną akcję i to właśnie dostaliśmy.

Venom

Wprawdzie film nie znalazł się w rozpisce na kwiecień, a zapowiedziano jedynie, że pojawi się niedługo, to warto o nim wspomnieć. My nie byliśmy zachwyceni tym, co przygotowało Sony, ale wyniki Box Office były jednoznaczne. Venom stał się ogromnym hitem i kwestią czasu jest to, aż powstaną kolejne odsłony serii. Nie jest to złe kino, ale ma zupełnie inny wydźwięk, niż chyba wszyscy zakładali. Produkcji bliżej miejscami do komedii, niż do poważnego filmu o antybohaterze. Niemniej, jeżeli pojawi się na platformie streamingowej, warto wyrobić sobie swoją własną o nim opinię.

Wielkie kłamstewka sezon 2

Kolejny sezon jednego z najlepszych seriali od HBO w ciągu ostatnich lat. Nakręcony w powolnym tempie, nieśpieszny, ale jednocześnie trzymający nieustannie w napięciu. Taki był pierwszy sezon Wielkich kłamstewek i bardzo liczymy na to, że w podobnym klimacie będzie stworzony drugi. Fabuła dalej owiana jest tajemnicą, ale wiadomo, że na ekranie będziemy mogli zobaczyć między innymi Meryl Streep. Tak doskonała aktorka nie zgodziłaby się raczej na udział w czymś, czego nie byłaby pewna. Obyśmy się nie mylili.

https://youtu.be/kKzS9lpYj9Y

Deadwood

Deadwood powraca, ale tym razem z zupełnie innej formie, niż fani mogli oczekiwać. Nie dostaniemy bowiem kolejnego sezonu serialu, ale produkcję pełnometrażową. Historia tam przedstawiona ma jedna rozwijać wątki zapoczątkowane w serialu, więc może warto przypomnieć go sobie, zanim dojdzie do premiery filmu.

Inne z premier na HBO Go

W niedługim czasie na platformie HBO Go zagoszczą jeszcze takie produkcje, jak: Barry i jego kolejny sezon, Roswell: Nowy Meksyk, Szkoła zabójców, Cudotwórcy, Sprawa idealna czy Brutalna prawda. Warto także poczekać na serial Czarnobyl, który może okazać się czarnym koniem tego roku. Przynajmniej wiele na to wskazuje. Kwiecień w HBO Go zapowiada się wybornie.

Smartfony, laptopy oraz telewizory możecie kupić w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: HBO / HBO Go / YouTube

Related posts

Leave a Comment