You are here
L655 – nowość od Epson Sprzęt 

L655 – nowość od Epson

Urządzenia wielofunkcyjne należą do jednych z najczęściej wybieranych przez konsumentów. Na rynek trafia L655, czyli urządzenie 4 w 1 od Epson.

Można powiedzieć, że nowy produkt firmy Epson to centrum druku i komunikacji, które sprawdzi się doskonale przede wszystkim w małych firmach. L655 należy do drukarek mających stałe zasilanie w atrament (ITS). Nowe urządzenie z rodziny Epson oferuje innowacyjną metodę drukowania. Czynność ta jest teraz łatwiejsza, a zawarty w zestawie startowym atrament wystarcza, by wydrukować 11 tys. stron. Jeżeli zależy komuś na niskich kosztach druku, L655 jest idealnym rozwiązaniem. Można zaoszczędzić aż 90% kosztów drukowania a wszystko to dzięki niezawodnemu drukowi dwustronnemu w formacie A4 i wbudowanemu systemowi zasilania.

Urządzenie wykorzystuje dwa rodzaje atramentu – barwnikowego do kolorów i pigmentowego do czerni. Atrament można uzupełnić pojedynczymi butelkami a wydruki pozbawione są smug i szybko schną.

Warto zwrócić uwagę na szybkość drukowania. Wydruki A4 w prędkości ISO tworzy się do 13,7 stron na minutę. Skany w rozdzielczości 1200 dpi mają wysoką jakość. Możliwość wykonania 99 kopii jednej strony znacząco ukróca czas pracy. L655 idzie z duchem czasów, dlatego Wi-Fi pozwala na łatwe drukowanie za pomocą urządzeń mobilnych. Drukarkę można połączyć również bezpośrednio do innych urządzeń wykorzystujących Wi-Fi.

Najważniejsze cechy urządzenia:

  • Drukarka, skaner, kopiarka i faks
  • Drukowanie dwustronne
  • Startowy zestaw sześciu butelek 70 ml z kolorowym oraz dwóch butelek 140 ml z czarnym oryginalnym atramentem Epson w zestawie, zapewnia wydruk do 11 000 stron
  • Automatyczny podajnik na 30 arkuszy
  • Technologia Micro Piezo
  • Gwarancja firmy Epson na 12 miesięcy lub do wydrukowania 50 000 stron
  • Szybkość wydruku 13,7 str./min
  • Złącza Wi-Fi i Ethernet
  • Epson Connect i Wi-Fi Direct®

Sugerowana cena urządzenia to 1690 zł.

Epson jest liderem na rynku technologii. Na czele grupy stoi japońska firma Seiko Epson Corporation. W ofercie firmy oprócz drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych są projektory 3LCD oraz roboty przemysłowe, inteligentne okulary i systemy czujników. Wszystkie produkty są energooszczędne, precyzyjne i kompaktowe.

Więcej informacji: www.epson.pl

Źródło: Epson

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment