Led slide

Lampka LED firmy Gembird – tania propozycja dla nocnych marków

Każdy z nas, choć raz spędzał noc, pracując bądź grając na laptopie. Jeśli ten sam pokój dzielimy z kimś jeszcze, doskonale wiemy, że ostre, rażące światło może skutecznie wyprowadzić z równowagi naszego współlokatora. Z pomocą może nam przyjść kierunkowa lampka LED.

Led slide

Lampka LED marki „Gembird” holenderskiego producenta akcesoriów komputerowych, sieciowych, kabli oraz elektroniki użytkowej zrobiona jest z tworzywa sztucznego. Niewielkich rozmiarów (170x18x9,5 mm) oraz wadze (19 gramów) urządzenie zasilane za pośrednictwem portu USB współpracuje ze wszystkimi komputerami stacjonarnymi oraz przenośnymi. Jego uniwersalność powoduje, że sprawdzi się zarówno w domu, biurze lub podróży.

Lampka składa się z 6 diod LED a jej mocne, rozproszone światło doskonale oświetli nie tylko klawiaturę, ale również umożliwi wygodne przeglądanie dokumentów w nocy. Maksymalny poziom poboru mocy ustalony został na wartości: 0,24A, 1,2W.

Sugerowana cena lampki LED ustalona została na kwotę 10 zł, a gadżet dostępny jest na rynku w aż 7 wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, niebieskim, pomarańczowym, różowym, turkusowym oraz zielonym.

Źródło: Gembird

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...