You are here
Launcher z Google Pixel do pobrania News 

Launcher z Google Pixel do pobrania

W sieci pojawił się plik instalacyjny najnowszego launchera Google, który pochodzi bezpośrednio ze smartfonów z serii Pixel. Chcesz go sprawdzić?

Pixel Launcher

Seria Nexus odejdzie w zapomnienie, zastąpi ją nowa linia Pixel, która będzie produktem mocniej powiązanym z samym Google. To jest już pewne. O samych smartfonach firmy wiemy już całkiem sporo i nie mówię tutaj wyłączenie o specyfikacji sprzętowej. Firma nie kryje tego, że telefony na starcie otrzymają Androida w wersji 7.1 oraz zupełnie nowy Laucher. Skoro jesteśmy przy „programie uruchamiającym”… chcecie go przetestować?

Google Pixel Launcher

Dzisiejszy internet to prawdziwa skarbnica wiedzy. Nie tylko ten sprawdzonej i potwierdzonej. Równie ciekawe okazują się nieoficjalne doniesienia zdradzające szczegóły wydarzeń, premier czy ruchów gigantów branży technologicznej. Najciekawiej są dla mnie jednak przecieki pozwalające na sprawdzenie niedostępnych jeszcze rozwiązań na własnym przykładzie. Tak właśnie będzie w przypadku najnowszego Launchera, który zadebiutuje wraz z premierą urządzeń Google Pixel.

LlabToofer to człowiek mocno związany z HTC. Programista i moder jest coraz częstszym źródłem przecieków dotyczących tajwańskiego producenta. Właśnie dzięki wspomnianemu jegomościowi możemy cieszyć się tytułową aplikacją. Wystarczy zainstalować ją ręcznie z pliku APK, co jest zadaniem nieskomplikowanym.

Sprawdźcie, czy Pixel Launcher przypadnie wam do gustu.

Źródło: LlabToofer, Twitter

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment