Surface All-in-one? Microsoft szykuje prawdziwą bombę

Seria Surface należy do niezwykle udanych. Nic dziwnego, że Microsoft planuje ją rozszerzyć. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że kolejne sprzęty tejże marki będzie komputerem All-in-one.

Microsoft Surface

Według nieoficjalnych źródeł blisko związanych z gigantem z Redmond, firma pracuje nad kolejnymi komputerami z linii Surface. Co ciekawe, nie będą one należeć do tabletów, ani nawet hybryd. Cóż więc szykuje koncern?

Surface AIO

To może być prawdziwy hit. Patrząc na to, jaką popularnością cieszy się iMac, produkt Microsoftu ma sporą szansę namieszać na rynku All-in-one pracujących pod kontrolą Windowsa. O samych urządzeniach nie wiadomo niestety nic, poza tym, że pojawi się one trzech wersjach, różniących się przede wszystkim przekątnymi ekranu.

Przyznam, że taka jednostka byłaby łakomym kąskiem dla wielu profesjonalistów. Jeśli wydajność komputerów będzie stała na wysokim poziomie, zaś firma nie przyoszczędzi na ekranie – może być naprawdę ciekawie.

Źródło: TheVerge

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...