wyprzedaż na Steam

Letnia wyprzedaż na Steam wystartowała — co kupić?

Dziś rusza wyprzedaż na Steam, dzięki której będziecie mogli rozszerzyć domową bibliotekę gier o kolejne świetne tytułu. Wśród produkcji objętych akcją znajdziecie zarówno popularne, jak i mniej znane gry. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

wyprzedaż na Steam

Nie jestem pełnoprawnym graczem i nie zamierzam tego ukrywać. Kilka, a w zasadzie kilkanaście lat temu potrafiłem spędzać w wirtualnym świecie wykreowanych przez studia growe długie godziny. Nie był to nałóg, ale z pewnością zabawa przed komputerem zajmowała lwią część mojego wolnego czasu. Wraz z wiekiem zmieniły się mojej priorytety, co nie znaczy, że z gier zrezygnowałem w stu procentach. Nie, dalej interesuje się tym, co dzieje się na rynku, ale nie sięgam po portfel przy okazji premiery każdego tytułu będącego w kręgu moich zainteresowań. Jak więc nabywam gry? To proste — czynię to przy okazji specjalny promocji lub cyklicznych wyprzedaży organizowanych przez platformy takie jak Steam, GOG czy CDP. Okazjonalny gracz to także gracz, dlatego dziś, przy okazji letniej akcji zorganizowanej przez jeden ze sklepów zamierzam wydać ciężko zarobione pieniądze na gry. Jakie dokładnie?

Wyprzedaż na Steam — co kupić?

Każdy ma swoje własne preferencje co do gatunku produkcji, przed którymi lubi spędzać czas. Ja również, choć gatunek nie jest dla mnie najważniejszy przy wyborze danej gry. Równie istotny, jeśli nie bardziej jest sam klimat oraz świat, w jakim spędzę godziny, a może nawet dni. Niekiedy grę wybieram ze względu na moje samopoczucie lub nawet pogodę. Nie mniej jednak wyprzedaż na Steam to okazja do nabycia tytułów wyjątkowych, które z pewnością sprawdzą się w moim przypadku. O jakie gry chodzi?

Śródziemie — Cień Mordoru — świat wykreowany przez Tolkiena przyciągał mnie od zawsze. Początkowo w formie książek, następnie filmów. Dziś zamierzam zafundować sobie zabawę w postaci gry wideo osadzonej we wspomnianym uniwersum. Za przyjemność przyjdzie mi zapłacić 3,99 euro.

Superhot — na tą grę polowałem już od jakiegoś czasu, ale będę z wami szczery — zawsze znajdywałem powód, aby nie wydać sporej, jak na moje oko kwoty. Dziś, kiedy gra jest wydatkiem 13,79 euro, czuję, że się skuszę. Zabawna strzelanka ze zmiennie upływającym czasem wydaje się naprawdę interesującą propozycją.

Just Cause 3 — Jako że grałem w poprzednie części, ubolewałem nad tym, że nie miałem okazji spróbować trzeciej odsłony gry od Avalanche. Rzeczone TPP jest genialną grą akcji osadzoną w nietypowym, choć pięknym otoczeniu, w którym agent Rico Rodrigez musi zmagać się z rządami dyktatora. Cena? Jak przystało na letnią wyprzedaż na steam, jest niska i wynosi 9,99 euro.

Warhammer: Total War — tytuł nie jest niestety najtańszy, 20,39 euro to już nieco większy wydatek. Fakt, ale mimo wszystko jego cena została obniżona o 66 procent, co stanowi świetną okazję do jego nabycia. Czym jest W:TW? To kapitalna strategia będąca połączeniem rozgrywki turowej oraz zabawy w czasie rzeczywistym. Pamiętam, kiedy w podstawówce malowaliśmy z kolegami fizyczne figurki ze świata Warhammera, dlatego też nie umiem odmówić sobie przyjemności zakupu gry.

Wyprzedaż na Steam — to nie wszystko

Powyżej wymieniłem jedynie produkcje, które zamierzam nabyć, a przynajmniej taki jest mój plan. Jak mniemam, zweryfikuje go nieco moja małżonka, ale sądzę, że lwia część tytułów wyląduje na mojej domowej wirtualnej półce z grami. Problemem może okazać się jedynie czas, który chcę poświęcić na “przejście” rzeczonych produkcji. Tego niestety brakuje.

Źródło: Steam

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...