You are here
LG K50S wchodzi do Polski na wyłączność sieci Plus artykuły News 

LG K50S wchodzi do Polski na wyłączność sieci Plus

Budżetowy LG K50S za „złotówkę” wchodzi do oferty sieci Plus. Jest to jednocześnie jego debiut na polskim rynku sprzedażowym. Sprawdzamy, ile tak naprawdę trzeba zapłacić za rzeczonego smartfona i czy aby na pewno gra jest warta świeczki.

LG K50S
fot. Plus

LG K50S został zaprezentowany w drugiej połowie sierpnia, jednak do Polski trafia dopiero teraz. Co interesujące, urządzenie oferowane jest wyłącznie w sieci Plus, gdzie można go kupić już za 1 zł. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie ku temu, aby zakupić urządzenie za gotówkę lub w opcji bez abonamentu na raty 0%.

LG K50S w Polsce

Model K50S to tak naprawdę budżetowiec o przyjemnej powierzchowności oraz całkiem sensownej, choć nieszczególnie mocnej, specyfikacji technicznej. Oceniając ten sprzęt, powinno się brać pod uwagę to, że jest on konstrukcją tanią, kosztującą poniżej tysiąca złotych. W tej kwocie trudno wymagać od smartfona zjawiskowej stylistyki, nieprzeciętnego wykonania i flagowej konfiguracji. Skoro ustaliliśmy najważniejsze, przejdźmy do meritum.

Najnowszy smartfon LG K50S dostępny jest na wyłączność w sieci Plus. Można go dostać z ofertą Plus Abonament i to już za 1 zł na start i 24 raty po 40 zł lub 36 rat po 26 zł. Jest też w ofercie zakupu telefonu bez kosztów abonamentu (na raty 0%), a od końca miesiąca będzie także w Plus MIX. — czytamy w informacji prasowej

LG K50S został wyposażony w 6,5-calowy ekran o skromnej rozdzielczości HD+ (1560 x 720 pikseli) o proporcjach 19,5:9. Co ważne, jest to wyświetlacz typu FullVision z dość wąskimi ramkami. Wygląd psuje nieco szeroka bródka, ale przypominam… cena! Urządzenie otrzymało ośmiordzeniowy układ taktowany zegarem 2.0 GHz wykonany w 12-nm procesie technologicznym. Wspomniany hardware wspierają 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci na dane użytkownika. Tę drugą można rozszerzyć za pomocą kart microSD o kolejne 2 TB. Cieszy również obecność pojemnego akumulator 4000 mAh.

Ponadto w rzeczonym smartfonie został zaimplementowany przycisk dedykowany Asystentowi Google, potrójny aparat główny (12 Mpix, 5 Mpix i 2 Mpix), 13 Mpix kamerka do selfie oraz czytnik linii papilarnych umieszczony na pleckach LG K50S. Pozostała część specyfikacji prezentuje się następująco:

  • Wymiary 161.3 x 77 x 8.7
  • Waga 173 gramy
  • USB Typu B
  • Audio Jack 3,5 mm
  • NFC
  • Wi-Fi

Źródło: Plus

Related posts

Leave a Comment