LG PJ9

LG PJ9, czyli lewitujący głośnik

Wśród gadżetów, które niezaprzeczalnie powodują szybsze bicie serca u każdego fana rynkowych nowości, głośniki muszą być na ostatnim miejscu. Wszak trudno spodziewać się, by wśród tego typu sprzętów, pojawiło się coś odkrywczego. I LG PJ9 też nie odkrywa niczego na nowo.

LG PJ9

LG PJ9

Owszem, branża sprzętu audio rozwija się w niesamowitym tempie i co chwila pokazywane są sprzęty, które potrafią cuda. Jednak do tego, by je odpowiednio docenić, potrzebna jest także specjalistyczna wiedza. Dla osób, które nie są audiofilami i dla których jedynym wyznacznikiem tego, czy dany sprzęt można nazwać dobry jest wygląd, nowa propozycja od południowokoreańskiego producenta z całą pewnością przypadnie do gustu.

LG PJ9 – lewitujący głośnik

Lewitujących głośników na rynku ci u nas dostatek. Tak zapewne na informacje o nowym sprzęcie LG zareagowałby Władysław II Jagiełło, gdy żył współcześnie. I podobnie jak w sytuacji pod Grunwaldem, tak i teraz przyjąłby dar z otwartymi ramionami. Wszak dobrego nigdy za wiele. A wiele wskazuje na to, że choć nie mamy do czynienia z rewolucyjnym rozwiązaniem, to LG PJ9 będzie ciekawą alternatywą dla lubiących gadżety.

LG PJ9 Levitating Portable Speaker, bo tak brzmi pełna nazwa sprzętu, jest dokładnie tym, na co wskazuje jego opis. To przenośny głośnik, który lewituje. I choć całe to „lewitowanie” to nic tylko sprytnie zamontowane elektromagnesy, patrzy się na to z ogromną przyjemnością. Co po za tym będzie oferował głośnik?

Dźwięk ma się rozchodzić wielokierunkowo (360 stopni), a stacja bazowa sprzętu będzie także pełniła funkcję subwoofera. Przenośne urządzenie będzie można sparować za pomocą Bluetootha z dwoma urządzeniami na raz. Bateria ma pozwolić na dziesięć godzin lewitowania głośnika, czyli praktycznie cały dzień. Ciekawym rozwiązaniem będzie natomiast to, że gdy bateria będzie się wyczerpywała, głośnik należy umieścić na stacji bazowej, a w trakcie ładowanie podnosi się ponownie. I to wszystko bez przerywania odtwarzania muzyki.

Ile zapłacimy za lewitujący głośnik?

Cena LG PJ9 nie została jeszcze ujawniona, ale podejrzewamy, że na początku nie będzie należała do najniższych. Sprzęt powinniśmy oficjalnie zobaczyć już na targach CES, które odbędą się w styczniu w Las Vegas.

Źródło: Digitaltrends

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...