Spider-Man: Homecoming

Zwiastun Spider-Man: Homecoming

Parę dni temu miała miejsce premiera zwiastuna kolejnego filmu ze stajni Marvela. Mowa oczywiście o Spider-Man: Homecoming, który pojawi się na ekranach w przyszłym roku.

Spider Man

W roli Spider-Mana zobaczymy Toma Hollanda, który zadebiutował jako Peter Parker w filmie Captain America: Civil War. Miłośnicy przygód „Pajączka” dobrze przyjęli kreację jaką stworzył młody aktor. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się nakręcić film poświęcony w całości tej postaci. Premiera Spider-Man: Homecoming odbędzie się 7 lipca 2017 roku.

Już na początku zwiastuna widać, że Spider-Man jest bohaterem, co do którego władze miejskie nie są do końca przekonane. W momencie, kiedy pojawia się nowy heros, nie wiadomo po której stronie się opowie. Parker w przebraniu Pająka musi stawić czoło bandytom, którzy włamali się do banku, a których twarze zakrywają maski Avengers. Dla takiego superbohatera pokonanie grupki złoczyńców nie stanowi najmniejszego problemu. Codzienne życie Petera Parkera zajmują sprawy typowe dla jego wieku – m.in. oglądanie się za dziewczynami. Musi również chronić swoją podwójną tożsamość. Ważną rolę w kształtowaniu Spider-Mana odgrywa Tony Stark, który w filmie Captain America: Civil War zwerbował bohatera do swojej drużyny. Pełni on rolę mentora, czy tego chce czy też nie. To właśnie Stark udoskonalił strój Spider-Mana, co można było obejrzeć w wymienionym filmie oraz scenie po napisach. Między dwoma superbohaterami dochodzi do nieco niezręcznej sceny, ale o co chodzi, zobaczcie sami. Prawdziwym przeciwnikiem, z którym przyjdzie się Spider-Manowi zmierzyć, jest Vulture, potrafiący pobierać życiową energię z ofiar, by samemu mieć wigor. Jak mówi sam Parker, pokonanie Vulture’a to szansa na udowodnienie sobie swoich możliwości. Jednocześnie jest to szansa, na to, by Spider-Mana zaczęto postrzegać jako bohatera, a Tony Stark nie widział w nim dzieciaka. Pomoże mu w tym Iron Man.

Spider-Man: Homecoming, czyli smaczki

Prawdziwi fani dostrzegą coś jeszcze – Peter Parker w jednej ze scen zwiastuna ma taką samą koszulkę jak Pepper Potts w scenie z filmu Iron Man 3, kiedy śpi razem ze Starkiem. No cóż, w sieci nie brakuje komentarzy…

Patrząc na trailer można spodziewać się naprawdę ciekawego widowiska, ale na końcową ocenę przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...