LGRollyKeyboard1

LG Rolly Keyboard na dniach pojawi się w polskich sklepach

Jesteśmy drugim po USA krajem, w którym będzie można nabyć tytułowe akcesorium. Jest to spore zaskoczenie, gdyż urządzenie zostało zaprezentowane zaledwie miesiąc temu podczas międzynarodowych targów IFA 2015. Brawo LG!

LGRollyKeyboard1

Pisanie testów na smartfonie tudzież tablecie, mimo naprawdę ciekawych klawiatur ekranowych, nie należy do przyjemnych czynności. Wiem, co mówię, w mojej pracy kilkukrotnie byłem zmuszony do „stworzenia” na urządzeniu mobilnym szybkiego tekstu.

Cóż — oczywiście jest to wykonalne, ale o komforcie można zapomnieć. Idealne wydaje się użycie do tego celu dodatkowego akcesorium w postaci klawiatury. Ta powinna być mała, najlepiej składana, wygodna i – co ważne – bezprzewodowa. Fanaberią byłoby dodanie do niej uchwytu na smartfon, ale co tam. Tak właśnie wyglądałby sprzęt spełniający oczekiwania. Zaraz, zaraz…

Wyglądałby? Właściwie to wygląda, gdyż opis zdaje się przedstawiać najnowszy produkt LG, czyli Rolly Keyboard, który w najbliższym czasie powinien pojawić się na naszych rodzimych półkach sklepowych.

LGRollyKeyboard13

Urządzenie zasilane baterią AAA (ta powinna starczyć na 3 miesiące pracy) możemy połączyć za pośrednictwem Bluetooth 3.0 z aż dwoma sprzętami mobilnymi np. tabletem i smartfonem. Przechowywanie, jak i transport klawiatury zdaje się nie stwarzać kłopotów, gdyż chcąc przewieźć gadżet w inne miejsce, wystarczy je zwinąć i wrzucić do plecaka czy torby. Jak dla mnie naprawdę wygodne rozwiązanie.

Teraz najlepsze — cena Rolly Keyboard w USA wynosi 119 dolarów, co daje nam ponad 440 zł. Według zapewnień LG, w przypadku Polski koszt zakupu opisywanego akcesorium powinien zamknąć się w kwocie do 380 zł. Rzadko spotykamy się z podobną sytuacją, dlatego też po raz kolejny powiem: brawo LG!

Źródło: LG, Twitter, Własne.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....