MeizuZegarek21

Inteligentny zegarek od Meizu — premiera już 21 października?

Na łamach serwisu PhoneArena pojawiły się zdjęcia smartwatcha chińskiego producenta. Blue Charm, bo tak obecnie nazywany jest gadżet, najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany już za tydzień podczas nadchodzącej konferencji Meizu.

MeizuZegarek21

 

Chińczycy coraz śmielej poczynają sobie na rynku urządzeń mobilnych. Smartfony – cechujące się idealnym  stosunkiem ceny do jakości, wyposażone w wydajne podzespoły oraz autorską nakładkę Flame OS – robią wrażenie, a co ważne, sprzedają się bardzo dobrze.

Nic dziwnego, że firma odnosząca sukcesy postanowiła wejść na kolejny segment, którym okazuje się kategoria urządzeń ubieralnych. Zaskoczenie? Skądże, wprowadzenie do oferty Meizu inteligentnego zegarka było kwestią czasu. Pytanie, co dokładnie będzie oferował nam gadżet, którego zdjęcia zamieszczono w sieci.

Na chwilę obecną o specyfikacji czy materiałach z jakich wykonano zegarek wiadomo niewiele. Właściwie jedynymi pewniakami są okrągła tarcza oraz system ładowania czasomierza. Ten drugi ewidentnie wskazuje, że firma poskąpi użytkownikom ładowania bezprzewodowego. Szkoda, choć może to sugerować stosunkowo niską cenę zestawu sprzedażowego, jaki trafi na rynek.

MeizuZegarek3ds

Jeśli chodzi o sam design, smartwatch Meizu będzie czymś pomiędzy Motorolą Moto 360 a LG G Watch R. Na zdjęciach zauważyć można również skórzany pasek, co akurat cenię sobie w tego typu urządzeniach. Ciekawe, czy producent zdecyduje się na zastosowanie standardowych teleskopów umożliwiających łatwą wymianę na np. bransoletę. Mam nadzieję, że tak.

Jest jeszcze jedna niewiadoma, która nie daje mi spokoju — platforma systemowa. Android Wear czy autorskie rozwiązanie firmy? Myślę, że od właściwego doboru OSu zależeć będzie popularność opisywanego zegarka. Podzielacie moje zdanie?

Źródło: PhoneArena

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...