smartcik750x300

LG Watch G – kolejne informacje o inteligentnym zegarku z systemem Android Wear

W internecie pojawiły się kolejne wiadomości na temat nadchodzącego smartwatch’a od południowokoreańskiego producenta. Czy jest na co czekać?

smartcik750x300

Po ogłoszeniu przez Google startu nowej mobilnej platformy mobilnej, będącej software’ową bazą dla urządzeń „ubieranych” w sieci zagrzmiało od zapowiedzi inteligentnych zegarków. Niestety, większość z nich to niepotwierdzone przecieki. Oficjalne stanowisko w sprawie prac na smartwatchami zajęły tylko dwie firmy Motorola oraz LG.  

O designie zegarka amerykańskiego producenta wiadomo już prawie wszystko. LG nie chcąc pozostawać w tyle również postanowiło uchylić rąbka tajemnicy i podało do publicznej wiadomości kilka ciekawych informacji dotyczących smartwatcha.

Screen-Shot-2014-04-21-at-6.57.49-PM-e1398131932875

website-reveals-champagne-gold5-560x309

Na początek porcja zdjęć, dzięki której zapoznamy się z ascetycznym, eleganckim wyglądem tworu LG. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz szampańsko-złotej.

Zegarek zostanie wyposażony 1.65-calowy ekran oraz 4GB wbudowanej pamięci flash. Ponadto znajdziemy w nim aplikację Google Search wraz z asystentem Google Now. Wisienką na torcie jest to, że G Watch będzie w pełni wodo i kurzo odporny.

Za przyjemność obcowania z LG G Watch zapłacimy ok 180GBP.

Źródło: TheVerge, DroidLife

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...