You are here
Lipcowe oszczędności czyli PlayStation atakuje z promocjami Gry konsole 

Lipcowe oszczędności czyli PlayStation atakuje z promocjami

Sony wie jak zainteresować swoich użytkowników grami, które ma w katalogu. Japończycy dość często uruchamiają u siebie nowe promocje i nie inaczej jest tym razem. Lipcowe oszczędności, bo tak nazwano nową ofertę, przynosi całkiem sporo interesujących tytułów, które znajdują się w PlayStation Store i zostały przecenione. Na co zwrócić uwagę i co warto dołożyć do swojego cyfrowego koszyka.

Lipcowe oszczędności w PS Store
fot. Sony PlayStation

Nie będziemy tutaj dyskutowali nad tym, czy faktycznie lepiej posiadać cyfrowe wersje gier, czy może lepiej mieć je w wersjach pudełkowych. O tym każdy powinien decydować sam, choć dobrze wiemy, że co gracz, to inna opinia. My sami chętniej spoglądamy na wersje pudełkowe, ale nie pogardzimy dobrą promocją. Czy nowa oferta w PlayStation Store jest warta rozważania? Oczywiście, że tak, choć trzeba się trochę naszukać, by znaleźć dla siebie coś interesującego. Co nam udało się wypatrzeć?

Lipcowe oszczędności w PlayStation Store

Ostatnio obrodziło w promocje, bo Sony dość często wypuszczało gry ze swojego katalogu w obniżonych cenach. Czasem nie było nawet na czym „zawiesić oka”, ale teraz udało nam się wypatrzeć kilka interesujących tytułów, które warto dodać do swojej kolekcji gier. Lipcowe oszczędności obowiązują w sklepie PlayStation Store od dziś do 25 lipca, więc jest jeszcze chwila na to, żeby skorzystać z tego, co ma do zaoferowania Sony. Na co więc zwrócić uwagę w pierwszej chwili?

Jeżeli nie możecie doczekać się już premiery nowego Watch Dogs: Legion, to warto przypomnieć sobie poprzednią odsłonę serii. Ta zerwała z mrocznym klimatem jedynki i nie powielała błędów debiutu, więc powinna przynieść kilkadziesiąt godzin całkiem sensownej zabawy w otwartym świecie. Watch Dogs 2 w ofercie lipcowe oszczędności dostępne jest teraz w cenie 63 złotych, co jest całkiem przyzwoitą wartością. I tak, zdajemy sobie sprawę z tego, że produkt można kupić w wersji pudełkowej taniej, ale to używane płyty, więc różnie z nimi bywa. W ofercie znalazło się także Assassin’s Creed Origins, które doczekało się obniżki na poziomie 72 procent i teraz za pełną wersję przyjdzie nam zapłacić 79 złotych.

A Plague Tale: Innocence

Jedna z większych niespodzianek tego roku, bo choć gra nie była specjalnie szeroko reklamowana, to okazało się, że gracze chętnie sięgają po produkcje… wyjątkowe. W końcu A Plague Tale: Innocence opowiada historię, gdzie przyjdzie graczowi uciekać przed… szczurami. Okres największej plagi, która dotknęła Europę i niemal ją zdziesiątkowała, to coś, czego jeszcze nie widzieliśmy w grach komputerowych, a przynajmniej nie w takiej formie, jak w A Plague Tale: Innocence. To także nowości, bo tytuł ma raptem kilka tygodni, a w przecenie można go teraz kupić za 145 złotych. Warto, oj warto.

Life is strange 2

Cały drugi sezon, który jeszcze nie ma wszystkich epizodów, można teraz kupić w cenie 125 złotych. Całość ma liczyć pięć odcinków, więc gracze dostają jeszcze trochę „kota w worku”, ale akurat w przypadku DONTNOD Entertainment mogą być pewni, że finalny produkt ich w pełni zadowoli. O ile oczywiście lubują się w klimatach oferowanych przez developera, bo niestety, ale nie każdemu podchodzi to, co DONTNOD oferuje, a szczególnie w oprawie graficznej. Gracze dalej będą tutaj sterowali poczynaniami młodych bohaterów, a sama historia będzie oferowała kilka ścieżek. Dodatkowo możemy liczyć na wyciskacz łez, co akurat w tym przypadku jest wielkim plusem całej gry.

Mad Max

Gry z otwartym światem nie zawsze wychodzą rewelacyjnie. Mad Max jest na to przykładem, bo choć wyjściowa historia jest wielce interesująca, to już realizacja wyszła tak sobie. Można narzekać na wtórność zadań pobocznych i miałkość fabuły w głównym wątku, ale mimo wszystko przy produkcji można się naprawdę dobrze bawić. Lipcowe oszczędności sprawiły, że za tytuł zapłacimy teraz raptem 39 złotych, więc aż żal nie skorzystać z takiej okazji. Szczególnie, że pogoda za oknem nie rozpieszcza, a trochę słońca może się przydać.

Tomb Raider Definitve Edition

Produkcja, która rozpoczęła niedawno zakończona trylogię. To także pierwsze spojrzenie na nową Larę, która dopiero uczy się tego, jak walczyć o przetrwanie. Pierwszy Tomb Raider da wam całkiem sporo satysfakcji i zagwarantuje zabawę na kilkanaście godzin. Jeżeli będziecie chcieli odnaleźć wszystkie poukrywane na mapie rzeczy, na licznik wskoczy wam jeszcze kilka dodatkowych godzin. Jeżeli nie znacie, to pędźcie do PlayStation Store, gdzie teraz Tomb Raider Definitive Edition kosztuje 29 złotych.

Pełną listę tytułów, które objęte są promocją, znajdziecie pod tym ADRESEM. Wybierajcie rozważnie.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Sony PlayStation Store / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment