You are here
Switch Online na lipiec – wracają klasyki i są nowe możliwości dla graczy Gry konsole 

Switch Online na lipiec – wracają klasyki i są nowe możliwości dla graczy

Nintendo nie ma łatwego życia, bo choć sprzedażowo ich produkty radzą sobie ostatnio doskonale, to przekonanie społeczności do korzystania z ich usługi online, nie jest łatwym zadaniem. Jak prezentuje się oferta Nintendo Switch Online na lipiec i co jeszcze firma przygotowała dla swoich użytkowników? Coś, co z pewnością spodoba się wielu osobom.

Switch Online na lipiec
Switch Online na lipiec

Sony oraz Microsoft mają swoje własne oferty subskrypcyjne, które w ramach comiesięcznego abonamentu dają graczom możliwość korzystania z usług online oraz dają im nowe gry w ramach opłacanej subskrypcji. Co miesiąc pojawią się nowe, całkiem atrakcyjne tytuły, więc jest to coś, co działa trochę jak „otarcie łez” w chwili, kiedy trzeba płacić za możliwość grania online ze znajomymi. Jak to wygląda od strony Nintendo. Bardzo podobnie, choć tutaj firma postawiła na coś zupełnie innego, ale dalej przynoszącego rezultaty.

Switch Online na lipiec

Nintendo trzeba jednak przyznać jedno – nie chcą od swoich fanów worka pieniędzy za dostęp do usługi. Switch Online jest obecnie najtańszą z ofert, jeżeli weźmiemy pod uwagę to, ile życzy sobie Sony oraz Microsoft. Za miesięczny dostęp zapłacimy bowiem 16 złotych, za możliwość korzystania przez 3 miesiące z portfela znikną nam 32 złote, a za cały rok 80 złotych. Jeżeli zdecydujemy się na wykupienie członkostwa na rok, ale w abonamencie rodzinnym, czyli do 8 kont, za rok zapłacimy raptem 140 złotych. Cóż, takie ceny zachęcają, bo są naprawdę bardzo przyjemne. Co otrzymujemy w zamian?

Możliwość zapisywania danych w chmurze oraz przede wszystkim to, że będziemy mogli uczestniczyć w rozgrywkach online ze znajomymi z całego świata. Dodatkowo, a co chyba nawet najważniejsze, biblioteka klasycznych gier jest stale powiększana. Oferta Nintendo Switch na lipiec także zostanie powiększona o kolejne klasyki. Co tym razem dostaną gracze?

Pierwszą produkcją jest Donkey Kong 3, gdzie tym razem przyjdzie nam ochronić cieplarnię z wielkim małpiszonem w jej środku. Gracze dostaną jeszcze do dyspozycji spray na owady, więc zabawa szykuje się przednia. Warto zaznaczyć, że nie jest to prosty tytuł, więc dobrze uzbroić się w cierpliwość. Drugą produkcją, która zawita na konsole, jest Wrecking Crew, gdzie wcielamy się w postać Mario, a naszym zadaniem jest destrukcja otoczenia. Coś w sam raz dla tych, którzy muszą się czasem wyżyć.

Cofanie rozgrywki

Oferta Nintendo Switch Online na lipiec prezentuje się ciekawie, ale to nie jedyna rzecz, którą dostaną fani. W połowie miesiąca, a konkretniej 17 lipca, zostanie dodana nowa funkcjonalność. Chodzi o możliwość… przewijania rozgrywki. Wyobraźmy sobie, że coś nam nie poszło w konkretnej produkcji i zamiast zaczynać planszę od nowa, zwyczajnie cofamy się o kilka sekund. To bardzo pożyteczne, a szczególnie w tytułach klasycznych, gdzie poziom trudności było dość wyśrubowany. Dobrze, że Nintendo zdecydowało się na dodanie w końcu tego wyczekiwanego przez fanów dodatku, z którego będzie można korzystać w klasycznych tytułach.

Nintendo radzi sobie ostatnio znakomicie. Ich gry rządzą na listach sprzedażowych w Wielkiej Brytanii, gdzie okupują nie tylko pierwsze, ale także i kilka innych miejsc. Teraz w katalogu klasyków pojawiają się kolejne tytuły, więc wszyscy fani gier z lat osiemdziesiątych, powinni być usatysfakcjonowani. Tak, firma dużą nadzieję pokłada w tym, co jej fani już dobrze znają i skutecznie z tego korzysta wypuszczając produkcje nawiązujące do klasyki. To dobra droga, która pokazuje, że na rynku jest miejsce nie tylko dla Sony i Microsoft. Już nie możemy się doczekać tego, co Nintendo wymyśli na kolejna generacje swoich sprzętów. Na razie na ten temat firma milczy, ale coś sądzimy, że będzie to sukces.

Gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Nintendo Switch Online / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment