Lodówkomaty InPostu

Lodówkomaty InPostu odpowiedzią na zakaz handlu w niedziele

Firmy handlowe nie mają szans w bezpośrednim starcu z zakazem handlu w niedziele. To fakt, na szczęście z pomocą przychodzą nowe technologie. Co powiecie na Lodówkomaty InPostu, w których będzie można przechowywać jedzenie i inne produkty w temperaturach (- 18 st.°C, +4 st.°C i + 16 st.°C)?

Lodówkomaty InPostu

Nie uważam, żeby zakaz handlu w wybrane niedziele miesiąca był pomysłem dobrym, ale nie mam większego wpływu na decyzje rządzących naszym krajem jegomościów. Niemniej, każdy obywatel żyje w nieco inny sposób, na co składają się system pracy oraz zawirowania w życiu osobistym. W efekcie nie każdy może pozwolić sobie na większe lub nawet mniejsze zakupy w konkretne dni miesiąca. W przypadku typowych produktów możemy wybrać dostawę do najbliższego paczkomatu, ale co jeśli chcielibyśmy zamówić artykuły spożywcze? Tutaj pojawia się problem, ale InPost ma na niego odpowiedź.

Lodówkomaty InPostu

W mojej opinii pomysł jest genialny. Firma InPost wprowadzi do dwóch polskich miast Lodówkomaty, czyli paczkomaty przystosowane do przechowywania żywności w odpowiednich dla niej temperaturach. Początkowo w grę wchodzi jedynie 35 urządzeń w Warszawie oraz 15 urządzeń w Krakowie, ale jeśli rozwiązanie okaże się sukcesem, jego zasięg rozszerzy się.

Obecnie InPost może pochwalić się nawiązaniem współpracy z dwoma sieciami handlowymi. To dobry początek, ale warto mieć na uwadze to, że do podpisania umowy zgłosiło się kolejnych 10 spółek.

Źródło

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...