Twórca Androida

Twórca Androida zapowiada nową erę smartfonów, serio

Andy Rubin, znany również jako Twórca Androida lub jak kto woli — jego ojciec, zapowiedział właśnie nowy, iście rewolucyjny projekt. Jego firma Essential szykuje smartfon, który zmieni sposób korzystania z urządzeń mobilnych. Poznamy go jeszcze w tym roku.

Twórca Androida

Pana Rubina nie trzeba za specjalnie przedstawiać. To osobistość znana w świecie technologii mobilnych. Współzałożyciel i były prezes Danger Inc. oraz Android Inc. odpowiada pośrednio za samo “powstanie” platformy Android. Zapowiedziany właśnie smartfon nie jest pierwszym urządzeniem w historii firmy. Niestety, Essential Phone zapowiadany jako powiew świeżony w świecie Androida okazał się tylko kolejny poprawnym smartfonem. Czy i tym razem Andy Rubin zawiedzie?

Twórca Androida i smartfon, który wyręczy cię we wszystkim

Dobrze, może smartfon szykowany przez Andy’ego Rubina nie wyręczy was w każdej czynności, jednak bez problemu odbierze za was połączenia przychodzące, odpisze na wiadomości oraz podpowie, co zrobić w sytuacji, w której akurat się znaleźliście. Zaskakuje również to, że sprzęt ma otrzymać znacznie mniejszy ekran, o tych, które są stosowane w dzisiejszych smartfonach. Duże przekątne ekranowe sprzyjają długim godzinom spędzonym na przeglądaniu sieci, oglądaniu filmów i zabawie w mediach społecznościowych. Nowe rozwiązanie ma pozwolić użytkownikowi na cieszenie się życiem, bez potrzeby częstego sięgania po smartfon. Jak więc będzie działać obsługa systemu?

Wszystko ma odbywać się przy wykorzystaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji oraz obsłudze głosem. Podobne zapewnienia słyszę co najmniej kilka razy w roku, a co za tym idzie, podchodzę do nich z rezerwą. Tym razem może być jednak inaczej. Możliwe, że Twórca Androida faktycznie pokaże rewolucyjne narzędzie, dzięki któremu zapomnimy o tradycyjnym modelu obsługi urządzenia. Nie ukrywam, że na to liczę.

Smartfony oraz inne “inteligentne” urządzenia znajdziecie w naszym sklepie internetowym pod tym adresem.

Źródło: PhoneArena

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...