Lotto

Lotto w internecie? Szykuje się rewolucja

Aida Bella, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego potwierdziła w rozmowie z serwisem Newseria Biznes prace nad wprowadzeniem zakładów Lotto do internetu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, system wystartuje jeszcze w tym roku.

Lotto

Totolotek, a w zasadzie Lotto znam od dziecka. Swoje liczby typowali moi rodzice, wujkowie, ciocie, dziadek, nauczyciel matematyki oraz dozorca. Wraz z rozwojem technologii oraz szeroko pojętej sieci, spodziewałem się przeniesienia tytułowego biznesu do internetu. Niestety, ku mojemu zdziwieniu nic takiego nie miało dotychczas miejsca. To może się jednak zmienić. Ba, zmieni się do końca 2018 roku.

Lotto w internecie

Jeśli zawierzyć zapewnieniom rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego, przyjmowanie zakładów Lotto za pośrednictwem witryny internetowej wystartuje w ciągu najbliższych miesięcy.

Cały czas się rozwijamy. Ten rok jest dla spółki przełomowy, ponieważ dzięki znowelizowanej ustawie o grach hazardowych, realizujemy wiele nowych projektów. Głównym celem, który chcemy osiągnąć jeszcze w tym roku, jest wprowadzenie naszych produktów do internetu. Myślę, że z końcem tego roku klienci będą mogli już zagrać w Lotto przez internet – zapowiada w rozmowie z agencją Newseria Biznes Aida Bella, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

To jedna z lepszych decyzji Totalizatora Sportowego, która może pomóc wejść biznesowi w XXI wiek. Wszak dziś większość aktywności, również tych związanych z finansami dzieje się w sieci.

Źródło: Businessinsider, Newseria

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...