Lumia 435, czyli nowy budżetowiec Microsoftu zapowiada się naprawdę… Tanio!

NokiaPowerUser donosi, że Microsoft ma w planach wydanie kolejnego budżetowca, będącego częścią serii Lumia. Czy model 435 faktycznie zaskoczy niską ceną?

NowaNokiass

Gigant z Redmond zaskakuje mnie coraz bardziej. Od pewnego czasu jak nikt inny wyczuwa potrzeby rynku, czego dowodem jest coraz obszerniejsze portfolio usług oraz urządzeń, prezentujących odmienne półki cenowe.

Analitycy z Microsoftu doskonale zdają sobie sprawę, jak liczną grupę klientów stanowią osoby zainteresowane tanimi modelami smartfonów. Dlatego też w ofercie amerykańskiego koncernu znajdziemy modele takie jak Lumia 530, którą

 nabyć można już za ok 500zł. Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom, niedługo do wspomnianego urządzenia dołączy jeszcze tańsza słuchawka – Lumia 435.

Urządzenie ma zostać wyposażone w 4-calowy ekran (brak info o technologii), pracujący w rozdzielczości 800 x 400 pikseli (233 ppi), układ Qualcomm Snapdragon 200, 5 Mpix aparat główny oraz gniazdo na dwie karty Sim. Wszystko to zamknięte w konstrukcji o wymiarach 118,1 x 64 x 7 mm. Poniżej możecie zapoznać się z prawdopodobnym wyglądem Lumii 435.

Patrząc na szczątkową specyfikację techniczną telefonu, łatwo stwierdzić, że będzie on słabszy od modelu 530, a co za tym idzie, cena również powinna wynosić odpowiednio mniej. To z kolei oznacza ni mniej, ni więcej niż to, że oferta Microsoftu wzbogaci się o naprawdę tanie urządzenie.

Na tym niestety koniec wieści. Nie znamy ani dokładnej konfiguracji, ani ceny. Na chwilę obecną nie wiadomo także, na jakie rynki przeznaczony jest ów smartfon.

Źródło

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...