Lumia650

Lumia 650 na kolejnych renderach

Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się informacje na temat Lumii 650. Po nie do końca udanym modelu 950, Microsoft może się poprawić, prezentując sprzęt ze średniej półki cenowej. 

Lumia650

Nowe urządzenia z okienkowym systemem zostaną zaprezentowane na początku 2016 roku. Tak więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że odbędzie się to na targach CES  bądź MWC. Nowe zdjęcia potwierdzają, że Lumia 650 będzie ładnym smarftonem. Produkt końcowy podobno jest bardzo zbliżony do tego, co możemy zaobserwować na renderach. Microsoft chciałby, aby model 650 był rozpowszechniony w firmach jako telefon służbowy. Oczywiście nikt nie zabroni kupić tej słuchawki przeciętnemu użytkownikowi, ale nie on jest głównym targetem. Urządzenie wyposażono w 5-calowy ekran o rozdzielczości HD. Sercem smartfonu jest 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 212 taktowany zegarem 1,3 GHz. Na pokładzie znajdzie się 1 GB pamięci operacyjnej, a wbudowany dysk pomieści 8 GB danych. Tylny obiektyw ma 8-megapikselową matrycę, natomiast przednia kamera do rozmów video posiada 5-megapikselowy obiektyw. Telefon obsłuży również moduł NFC. Ze zdjęć wynika, że dookoła obudowy będzie poprowadzona metalowa ramka. To pierwsza Lumia reprezentująca klasę średnią z takim wykończeniem.

Niestety nie wiadomo, jaka będzie cena słuchawki. Mam nadzieję, że Microsoft nie popełni takiego samego błędu jak w przypadku Lumii 950. Smartfony z Windows Mobile powinny być tańsze, aby skłonić przeciętnych klientów do korzystania z okienkowego systemu. Aktualnie nie ma on wielu fanów. Tanie, dobre urządzenie, jakim może okazać się Lumia 650, ma szanse zmienić tę sytuację. Na razie musimy czekać na premierę, która odbędzie się niebawem.

 
źródło: windowscentral
 
foto: windowscentral
____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...