MineCrat1750x300

Minecraft: Story Mode na Androida za jedyne 39 groszy!

Pikselowy twór Markusa Perssona, znanego także jako Notch to fenomen na skalę światową. Zawładnął nawet rynkiem mobile, czego dowodem były produkcje Minecraft Poket Edition oraz Story Mode. Jeśli nie mieliście okazji zagrać w drugą z wymienionych produkcji – musicie koniecznie odwiedzić Google Play. Gra została przeceniona…

MineCrat1750x300

Na chwilę obecną nie wiemy, czy cena zmieniła się na stałe, czy mamy do czynienia jedynie z chwilową, świąteczną obniżką. Nie mniej jednak warto się spieszyć, gdyż oferta jest naprawdę atrakcyjna, żal nie skorzystać.

Nie należę co prawda do fanów Minecrafta, ale możliwość wypróbowania produkcji w cenie 39 groszy wydaje mi się rozsądna. Dlatego też jestem na etapie pobierania i to samo polecam naszym czytelnikom.

Żeby nie było zbyt kolorowo, trzeba zaznaczyć jedną rzecz. We wspomnianej cenie otrzymamy jedynie pierwszy epizod gry, przygotowanej przy współpracy Telltale Games oraz Mojang. Za kolejne przyjdzie nam już zapłacić za pomocą mikrotransakcji.  Nie jestem pewny, czy wspomniana gra przygodowa przypadnie mi do gustu, ale nie omieszkam podzielić się z wami wrażeniami z rozgrywki. 

MineCratf3

Niezależnie od tego czy skorzystacie z oferty, warto zanotować, iż tym podobne akcje zdarzają się w Google Play stosunkowo często, dając tym samym szansę zakupu gry tudzież aplikacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Z mojego punktu widzenia powinno to skutecznie zmniejszać proceder pobierania nielegalnych kopii mobilnych produkcji. Na 39 groszy, czyli jakby nie patrzeć kwotę za jaką kupuje się bułkę, może pozwolić sobie prawie każdy użytkownik smartfonu. Prawda, a może się mylę?

Źródło: GooglePlay

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...