You are here
MacBook Pro 2019 oficjalnie. Apple naprawiło problem z klawiaturą artykuły News Sprzęt 

MacBook Pro 2019 oficjalnie. Apple naprawiło problem z klawiaturą

Apple bez żadnego słowa zapowiedzi wprowadziło do swojej oferty sprzedażowej nowe komputery MacBook Pro 2019. Odświeżona seria to przede wszystkim nowe procesory oraz nowa klawiatura, która tym razem będzie pozbawiona kłopotliwej „cechy”.

MacBook Pro 2019
fot. Apple

Aby pokazać światu mocno zmienione komputery, Apple zwykło zwoływać specjalnie wydarzenia, na których scena ocieka „amejzingiem”. Tym razem mamy jednak do czynienia ze skromnym odświeżeniem komputerów z rodziny MacBook Pro. Na tyle skromnym, że Sadownicy nie zdecydowali się na nic ponad wprowadzenie nowości do sklepu. Czy oznacza to, że MacBook Pro 2019 nie jest wart zainteresowania? Bynajmniej.

MacBook Pro 2019 już w sklepach

Apple borykało się ze sporymi problemami z klawiaturą we wcześniejszych konstrukcjach. Nie zmieniła tego nawet druga generacja elementu. Czy trzecia iteracja poprawi ten stan rzeczy? Apple zapewnia, że tak się właśnie stanie, ale na realny feedback użytkowników musimy jeszcze poczekać. Mało tego — firma wystartowała z programem naprawczym starszych wersji klawiatury w MacBookach Pro, które jeśli pojawią się problemy, zostaną wymienione na nowe komponenty pozbawione wad. Program działa do 4 lat od dnia zakupu urządzenia.

Kolejną, a w zasadzie ostatnią już nowością w komputerach przenośnym Apple są procesory. W przypadku 13-calowego modelu będą to procesory Intel 8. generacji, a przypadku 15-calowca — procesory 9. generacji. Ceny zaczynają się o 7499 zł za 13-calową wersję oraz od 11999 zł za wersję 15-calową. Najmocniejsza konfiguracja 13-stki kosztuje 9999 zł, 15-stki zaś — 13999 zł.

Czekacie na wizualne odświeżenie MacBooków?

Tytułowa premiera rynkowa komputerów MacBook Pro 2019 oznacza jedno — konstrukcja zostanie z nami przez co najmniej rok. Nie ma sensu liczyć na odświeżenie wizualne obudowy na WWDC. Wyjątkiem może być MacBook 16, o którym plotki pojawiają się od czasu do czasu na „łamach” serwisów technologicznych.

Komputery przeróżnych producentów znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment