MacGyver doczeka się oficjalnej gry dedykowanej urządzeniom mobilnym

Jeszcze w maju generacja Y doczeka się produkcji z jednym z bohaterów dzieciństwa. Szykujcie się na grę – MacGyver: Deadly Descent

Przytoczony tytuł powstanie na urządzenia przenośne. Szczęściarzami, którzy zagrają w tytuł są posiadacze urządzeń z iOS i Androidem (włączając Amazon Kindle). Za produkcje odpowiedzialne jest studio FairPlay Media, które kojarzyć możecie z takich tytułów jak: Soccer Move, czy Everyone Draw. Ciekawostką jest, że w prace nad grą zaangażowany był Lee David Zlotoff – odpowiedzialny za produkcję serialu telewizyjnego, o człowieku potrafiącym znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

Czego spodziewać się możemy po rozgrywce? Niestety albo stety produkt będzie oferował zestaw łamigłówek… Będziemy musieli np. rozwiązywać zagadki, starając się uwolnić więzionych naukowców DAWN Laboratories. Trochę szkoda, że twórcy poszli na łatwiznę, bo z produktu można by było stworzyć rasową przygodówkę. No cóż, może kiedyś i to nastąpi, a tymczasem trzeba się zadowolić, tym co jest. Część z wpływów za tytuł przeznaczona zostanie na organizację The MacGyver Foundation.                                                                    
                          

MacGyver: Deadly Descent zadebiutuje na AppStore i Google Play już w najbliższą środę (21 maja).

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...