Glorious Leader – gra o śmiertelnym Kim Dzong Unie

W sieci zadebiutował trailer platformówki o północnokoreańskim dyktatorze – Kim Dzonk Unie. Twórcy igrają z ogniem, gdyż wódz jest śmiertelny, a do tego posiada tylko trzy życia!

Bohaterami gier bywali już różni osobnicy, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem! Otóż w nowej produkcji „Wspaniały Przywódca” (Glorious Leader), będziemy mogli pokierować losami „najwspanialszego przywódcy świata”, czyli Kim Dzonga Una. Na zaprezentowanym trailerze możemy zobaczyć, jak nieustraszony wódz m. in.: walczy z amerykańskimi imperialistami, zjeżdża na linie, podkłada bomby, czy ujeżdża jednorożca.

„O, wielki przywódco! O, wielki przywódco! Przez lata przyglądałeś się i trenowałeś, i trenowałeś jeszcze bardziej, i stałeś na czołgach, oczekując na moment, żeby zniszczyć kapitalistyczne świnie!” – nawołuje telewizyjna spikerka. Grafika gry stylizowana jest na produkcje z lat 90-tych. Wcielając się w północnokoreańskiego przywódcę wysadzamy amerykańskie czołgi, pokonujemy zawalone mosty i wyrwy w ziemi i dziarsko pokonujemy zastępy wrogów.

Miejsca w grze nie mogło zabraknąć dla wielkiego kamrata Kim Dzong Una i znanego koszykarza – Dennisa Rodmana. Jak się zakończy misja ochrony Świata przed wrogami ludu, na to musimy poczekać, aż do premiery Glorious Leader, która ma nastąpić podobno już niebawem na PC oraz urządzenia przenośne.

http://www.youtube.com/watch?v=j8_X-9AIG-c

Wszelkie informacje o produkcji znajdziecie na oficjalnej stronie studia – Moneyhorse Games.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...