Mad Catz: R.A.T. PRO S już dostępny

Opisywana już przez nas mysz turniejowa R.A.T. PRO S od Mad Catz właśnie pojawiła się na rynku. Przypomnijmy, czym wyróżnia się ten gryzoń, który jest jednym z najciekawszych produktów z tej kategorii w tym roku.

Mad Catz R.A.T. PRO S stworzono z myślą o turniejowych graczach, dla których liczy się przede wszystkim wygoda i lekkość urządzenia. Wyróżnia ją konstrukcja będąca połączeniem minimalizmu z futurystycznym kształtem. Waga gryzonia to zaledwie 77 gramów, dzięki czemu można nadać ruchom płynności i szybkości, co wpływa na precyzję użytkowania.

Dołączone do zestawu oprogramowanie pozwala w sposób intuicyjny zmienić częstotliwość raportowania w zakresie 120-1000 Hz. Wybierając mysz Mad Catz mamy gwarancję, że do 20 milionów kliknięć będzie ona bezawaryjna.

Najważniejsze cechy produktu:

– Zakres DPI: 100 – 5000 (skok co 50 DPI)
– Akceleracja: 30 G
– Częstotliwość USB: 125, 250, 500 lub 1000 Hz
– Szybkość śledzenia: powyżej  3.3m/sec (130 ips)
– Żywotność przycisków: powyżej 20 milionów kliknięć
– Ilość przycisków programowalnych: 8
– Ilość profili: 3
– Waga: 77g 
– Ślizgacze: PTFE

Mad Catz R.A.T. PRO S można kupować od dziś, a jej cena sugerowana przez dystrybutora, którym jest firma Impakt, to 299 zł.

Firma Mad Catz jest światowym liderem na rynku peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Dostarcza na rynki USA, Kanady, Europy i Azji akcesoria do gier m.in. takich marek jak: Saitek, Tritton, GameShark czy Joytech. Produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie, dzięki niebanalnemu wzornictwu i niesamowitej wytrzymałości idącej w parze z relatywnie niskimi cenami.

Więcej informacji o Mad Catz i ich produktach: www.madcatz.com lub FB

 

Źródło: Mad Catz

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...