devices

Mapy HERE trafiają do Google Play – pobierzecie je za darmo

Mapy od Nokii na platformie Android? Oczywiście, już od dłuższego czasu użytkownicy zielonego robota mają możliwość ręcznej instalacji aplikacji z pliku APK. Wczoraj jednak nastąpił przełom – wspomniana nawigacja pojawiła się w zasobach sklepu Google Play.

devices

HERE Maps/Drive nikomu przedstawiać nie trzeba. Nawigacja, która oficjalnie była dostępna jedynie dla użytkowników Windows Phone, stała się jednym z najlepszych narzędzi mających prowadzić nas z punktu A do punktu B. Kwestią czasu było pojawienie się HERE na konkurencyjnych platformach takich jak Android.

Co ciekawe, aplikacja jest dostępna w Google Play zupełnie za darmo, przy czym nie została okrojona z funkcji znanych z Windows Phone. Głosowa nawigacja offline, wyszukiwanie punktów POI (ubogo w stosunku do Google Maps) oraz przeszukiwanie lokalizacji – wszystko to dostępne jest teraz dla posiadaczy smarfonów pracujących pod kontrolą mobilnego systemu giganta z Mountain View.

Jeśli chcecie na własnej skórze przetestować, jak w praktyce sprawdza się opisywane rozwiązanie, koniecznie odwiedźcie ten adres.

Źródło: Google Play 

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...