Mapy NAVITEL na stacjach multimedialnych Phonocar

Firma NAVITEL Poland postanowiła wyposażyć stacje multimedialne Phonocar VM034 w swoje autorskie mapy Europy. Wszystko dzięki rosnącej popularności systemów multimedialnych.

Urządzenie ma 6.95-calowy, dotykowy wyświetlacz. Obsługuje popularne formaty AV, współpracuje z kartami SD, a także z technologią Bluetooth i interfejsem USB.

Mapę przygotował dział Geoanalityczny specjalistów NAVITEL. Oferuje ona dokładne mapy 44 europejskich państw: Albanii, Andory, Austrii, Belgii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gibraltaru, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Macedonii, Malty, Mołdawii, Monako, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, San Marino, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Watykanu, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch, Wyspy Man.

Decydując się na zakup stacji multimedialnej Phonocar VM034 użytkownik otrzymuje kartę SD, na której zainstalowana jest mapa firmy NAVITEL. Mapa ta aktualizowana jest cztery razy w roku, zaś aktualizacje są darmowe i odbywają się w trybie upgrade’u. Wyróżnia się ona realistycznie odwzorowanymi budynkami, także w 3D, dużą bazą punktów POI, tablicami kierunkowymi na drogach i wieloma innymi opcjami, które są niezbędne dla kierowcy. Jednym z głosów dostępnych w menu programu nawigacyjnego jest wokal Zbigniewa Urbańskiego.

Urządzenie wraz z mapą Europy NAVITEL jest już dostępne w sprzedaży, a jego koszt to 1899 zł.

Więcej informacji: www.navitel-poland.pl/pl oraz oficjalne profile na Facebook oraz Twitter

Firma Navitel jest dostawcą samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, specjalizującym się w rozwoju i produkcji oprogramowania do nawigacji satelitarnej i kartografii. W swojej ofercie ma zarówno mapy cyfrowe Europy, Azji, Afryki, jak i Ameryki Łacińskiej.

Źródło: Navitel

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...