Mars: War Logs oraz Magrunner: Dark Pulse – majowe debiuty w serii „Dobra Gra”

Seria „Dobra Gra” poszerzyła się o dwa nowe tytuły. Mars: War Logs to cyberpunkowy RPG, którego akcja toczy się na „Czerwonej Planecie” oraz Magrunner: Dark Pulse, gra akcji czerpiąca garściami z powieści H. P. Lovercrafta.

W miniony czwartek (15 maja) rodzina gier z serii wydawniczej Techlandu poszerzyła się o dwie nowe produkcje – Mars: War Logs i Magrunner: Dark Pulse. Oba tytuły ukazały się na platformę PC, w cenie 19,90 zł:

  • Mars:War Logs to RPG w cyberpunkowych klimatach… Mars jest już dawno skolonizowany, gracz rzucony zostaje na tą mało sprzyjającą życiu planetę, w sto lat po katastrofie, która spustoszyła duży obszar, wspomnianego globu. Najcenniejszym zasobem stała się woda, a jakby było mało problemów korporacje toczą tutaj niekończące się wojny o dominację,

http://www.youtube.com/watch?v=-SuWMi1_pJg

  • Magrunner: Dark Pulse – gra studia Frogwares jest produkcją akcji z elementami logicznymi, której rozgrywka charakteryzuje się cyberpunkiem z domieszką horroru. Twórcy czerpali z powieści H. P. Lovercrafta i tak wśród wrogów znajdziemy przedstawicieli mrocznych Cthulhu – pradawnych bóstw. Gra ma polską lokalizację.

http://www.youtube.com/watch?v=O9Gzx6TXb7g

O nowych produktach w ofercie firmy postanowiła nieco opowiedzieć Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland:

– „Magrunner: Dark Pulse to wyjątkowe połączenie gry akcji z elementami logicznymi, opartej na pokonywaniu coraz to bardziej skomplikowanych łamigłówek. Tego typu mieszanka gatunków nie należy do często spotykanych pozycji w branży gier komputerowych, co czyni nasz tytuł bardzo przyjemnym urozmaiceniem pośród gier z gatunku FPP.” – komentuje Anna Łada-Grodzicka.

– „Mars War Logs zawiera wszystkie pożądane przez miłośników gier RPG elementy. Gracz, według swojego uznania, rozwija postać oraz jej umiejętności, podejmując przy tym decyzje mające wpływ na niepowtarzalną historię.” – dodaje.

Obydwa tytuły dostępne są na platformach Wirtualny punkt oraz BoxofPlay:

Wirtualnypunkt.pl:

BoxOff Store:

Więcej informacji o serii „Dobra Gra” znajdziecie na FanPage’u oraz oficjalnej stronie „Dobrej Gry”.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...