MasterKeys Pro L Crystal Edition – edycja specjalna modelu PRO L trafia do sprzedaży

Zdaniem wielu graczy ich gamingowy sprzęt ma nie tylko działać dobrze, ale także odpowiednio się prezentować. Dla takich osób firma „Cooler Master” przygotowała „MasterKeys Pro L Crystal Edition” – specjalną wersję swojej sztandarowej klawiatury mechanicznej.

CM MasterKeys Pro L Crystal Edition Slide

Specjalna edycja „MasterKeys Pro L” wyposażona została w przezroczystą obudowę. „Cooler Master” zdecydował się na taki zabieg nie tylko po to, aby nadać klawiaturze wyjątkowego charakteru, ale także wzmocnić efekt podświetlenia RGB. Pomijając zmianę designu to nadal ta sama klawiatura mechaniczna, która od czasu debiutu zdążyła zdobyć serca wielu użytkowników.

Stworzony do wygrywania

Producent wyposażył akcesorium w przełączniki „Cherry MX”, uznawane przez graczy za jedne z najlepszych na rynku. Co więcej, w „MasterKeys Pro L” zastosowano procesor „ARM Cortex M3” – jak zapewniają przedstawiciele firmy „Cooler Master”, jest to jeden z szybszych tego typu podzespołów, jaki obecnie można znaleźć w klawiaturze mechanicznej. Wszystko to razem przekłada się na szybki czas aktywacji klawiszy, tak bardzo potrzebny w wielu grach online.

CM MasterKeys Pro L Crystal Edition Screen 1

Wystarczy jeden klik

Kolejną rzeczą, którą z pewnością docenią gracze, jest opcja nagrywania makr. Wspomniana funkcjonalność ułatwia rozgrywkę zwłaszcza w grach z gatunku „MMO”, gdzie często trzeba szybko wcisnąć skomplikowaną kombinację klawiszy. „Cooler Master” połączył w swoim produkcie również technologię N-key z 6-key rollover, by przy jednoczesnym korzystaniu z kilku przycisków każdy z nich zadziałał właściwie.

Dla laika i zawodowca

„MasterKeys Pro L” to urządzenie peryferyjne typu plug and play, a więc po podpięciu do komputera można od razu zabrać się do grania i to bez konieczności instalowania jakichkolwiek sterowników. Kto jednak chce wycisnąć z klawiatury znacznie więcej, może skorzystać z dodatkowego oprogramowania. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników producent przygotował zestaw narzędzi SDK, do tworzenia własnych trybów podświetleń.

CM MasterKeys Pro L Crystal Edition Screen

Klawiatura „MasterKeys Pro L Crystal Edition” wyceniona została na kwotę 179.95 dolarów (w przeliczeniu ok. 700 złotych).

Cechy produktu:

  • przełączniki: Cherry MX Red/Brown/Blue;

  • procesor: ARM Cortex M3 72 Mhz;

  • podświetlenie RGB;

  • anti-ghosting: na wszystkie klawisze;

  • n-key rollover: 6 plus;

  • częstotliwość próbkowania: 1000 Hz;

  • dodatkowe oprogramowanie;

  • zestaw narzędzi SDK.

Więcej szczegółów na temat klawiatury „MasterKeys Pro L Crystal Edition” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie firmy „Cooler Master”.

Źródło: Cooler Master

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...