Master slide

MasterKeys Pro – podświetlane klawiatury od Cooler Master

Solidne przyciski czy takie, które dzięki LED-owemu podświetleniu wzbudzą u innych zazdrość? To odwieczny dylemat, z którym wcześniej czy później musi się zmierzyć każdy użytkownik kupujący nową klawiaturę. Firma „Cooler Master” postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów i po raz pierwszy wprowadziła do swojej oferty dwie własne, podświetlane klawiatury mechaniczne RGB: „MasterKeys Pro L” oraz „MasterKeys Pro S”.

Master slide

Producent zapewnia, iż jego najnowsze modele klawiatur łączą w sobie obie te cechy. Aby osiągnąć ten efekt, „Cooler Master” całkowicie zmienił wnętrze swojego sprzętu. W produktach zastosowano przełączniki „Cherry MX” oraz duże, jasne, LED-owe diody, które są w stanie wyświetlać paletę barw zawierającą 16,7 mln kolorów. Aby spotęgować efekt, spód klawiatury wyposażono w dodatkową metalową płytę mającą wzmagać wrażenie jasności i intensywności światła.

Klawiatury „MasterKeys Pro” oferują duży wybór świetlnych trybów, takich jak Color Wave, Breathing, czy inne niezwykle żywo reagujące efekty. Możesz wybrać między czerwonymi, brązowymi lub niebieskimi przełącznikami, dostosowując w ten sposób siłę nacisku do własnych preferencji – mówi Kevin Yang, Product Manager odpowiedzialny w „Cooler Master” za urządzenia peryferyjne.

Master screen L

Kolejną zaletą klawiatur jest proste do zdemontowanie okablowanie, dzięki któremu sprzęt łatwo przenosić. W przypadku modelu „MasterKeys Pro S” dochodzą jeszcze niewielkie rozmiary oraz brak klawiatury numerycznej. Z kolei w „MasterKeys Pro L” przewody są umieszczone w specjalnych wyżłobieniach pod urządzeniem, dzięki czemu można manewrować nimi w promieniu 180o.

Obie klawiatury dysponują 32-bitowym procesorem ARM, który odpowiada za umożliwienie odgrywania makr czy ich przypisanie do jednego z czterech klawiszy profilowych. Na szybkie zmiany w przypisywaniu wielu komend do jednego przycisku ma pozwolić intuicyjne oprogramowanie. To samo tyczy się zabawy z efektami świetlnymi, zapisywania postępów w grach czy udostępnienia treści innym graczom. Dużą swobodę w rozrywce ma zapewnić system „On-the-fly”, dzięki któremu nie ma potrzeby instalowania dodatkowych programów.

Master Screen 1

Oba modele klawiatur mają się pojawić na rynku jeszcze w tym miesiącu. Sugerowana cena detaliczna wersji „Pro S” kształtować ma się na poziomie 496 zł. Natomiast na model „Pro L” przyjdzie nam wydać kwotę w wysokości 604 zł.

Źródło: Cooler Master

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...