Słuchawki MasterPulse Pro Slide

MasterPulse Pro w ofercie produktowej firmy Cooler Master

W dzisiejszych czasach dobre słuchawki spełniają wiele funkcji i nie służą wyłącznie do słuchania ulubionych wykonawców. A co z graczami? A gdyby kogoś naszła ochota obejrzenia filmu na laptopie, w czasie jazdy pociągiem? „Cooler Master” projektując słuchawki „MasterPulse Pro”, postanowił rozwiązać ten problem.  

Słuchawki MasterPulse Pro Slide

W „MasterPulse Pro” znalazła się opcja przełączania pomiędzy czterema trybami: dla muzyki, filmów, gier i z możliwością wyłączenia tych trybów. Dzięki pilotowi umieszczonemu na przewodzie zmienić można także ustawienia mikrofonu, głośność czy podświetlenie.

Więcej basów! A może mniej…?

Urządzenie wykorzystuje technologię „Bass FX”. W zależności od tego, do czego mają służyć słuchawki, użytkownik może wybrać między odpowiednim trybem natężenia basów. Przełączenie się między nimi wymaga jedynie założenia lub zdjęcia magnetycznych nakładek na nauszniki.

Słuchawki MasterPulse Pro Screen

7.1 czy nie? Ty zdecydujesz!

Słuchawki pozwalają na słuchanie dźwięku w systemie Virtual 7.1. O odpowiednią jakość mają zadbać także przetworniki 44 mm, możliwość dokonywania zmian w ustawieniach, a także wewnętrzna karta dźwiękowa. Ta ostatnia pozwala na wyłączenie dźwięku 7.1 przy pomocy wymienionego już pilota.

Pokaż się z kreatywnej strony

Coraz więcej zaawansowanych urządzeń posiada podświetlenie RGB, nic więc dziwnego, że i w „MasterPulse Pro” znalazła się ta funkcja. To zresztą niejedyny element, mający uatrakcyjnić wizualnie produkt „Cooler Mastera”: wspomniane już nakładki można wydrukować z własnym wzorem przy pomocy drukarki 3D.

Słuchawki MasterPulse Pro Screen 1

Za małe, za duże? W sam raz!

Słuchawki, prócz dostarczania dobrej jakości dźwięku, muszą być także wygodne. Konstrukcja „MasterPulse Pro” bazuje na lekkiej aluminiowej ramie i elastycznym pałąku, a także opcji ustawienia poduszek nausznych w pięciu różnych pozycjach tak, by dostosować ich położenie do każdego rozmiaru głowy.

Sugerowaną cenę detaliczną słuchawek „MasterPulse Pro” ustalono na kwotę około 490 złotych.

Cechy produktu:

  • system dźwięku: Virtual 7.1;

  • przetworniki: 44 mm;

  • pasmo przenoszenia słuchawek: 20 – 20 000 Hz;

  • czułość: 118+/-3dB (1KHz);

  • impedancja: 50 Ohms;

  • pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10 000 Hz;

  • czułość mikrofonu: -34+/-3dB (0dB=1V/Pa);

  • technologia Bass FX;

  • pilot do sterowania;

  • złącze: USB.

Więcej szczegółów na temat słuchawek „MasterPulse Pro” marki „Cooler Master” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie producenta.

http://www.youtube.com/watch?v=-s9MLdIEAYQ

Źródło: Cooler Master

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...