Masz HTC 8S? Zapomnij o najnowszym update dla mobilnych kafelków

Microsoft stara się dbać o użytkowników systemu Windows Phone, dlatego też właściciele smartfonów z serii Lumia nie musza martwić się o aktualizacje oprogramowania – mają je zagwarantowane. Niestety, nie każdy user WP jest w tak komfortowej sytuacji. Największe powody do narzekań mają osoby, posiadające model HTC 8S.

sdas slide

Microsoft jest obecnie na etapie rozsyłania aktualizacji WP 8.1. Nie przeszkadza to jednak w upublicznieniu kanałem deweloperskim PfD kolejnej wersji Update 1. Niestety, nie zainstalują jej posiadacze słuchawek od HTC, gdyż jak twierdzi firma, oprogramowanie cechuje się wysoką niestabilnością.

Obecnie trwają pracę nad naprawieniem błędów oraz aktualizacją sterowników dla HTC 8X. Jeśli po wymienionych zabiegach soft w dalszym ciągu będzie sprawiał kłopoty, użytkownicy wspomnianego modelu mogą nie doczekać się Update 1.

W jeszcze gorszej sytuacji są osoby, które zdecydowały się nabyć uboższą wersję telefonu, czyli 8S. Poza problemami znanymi z 8X pojawia się jeszcze jedna kwestia. Otóż, smartfon posiada niewielką ilość pamięci ROM, przez co proces uaktualnienia oprogramowania może okazać się niemożliwy.

Miejmy nadzieję, że kłopoty, z jakimi boryka się tajwański producent, są jedynie chwilowe. W przeciwnym razie firma, której wyniki finansowe nie zachwycają jeszcze bardziej zrazi do siebie użytkowników.

Źródło: WindowsPhoneCentral, forum HTC.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...