Nowa odsłona Assassin’s Creed już niebawem!

To, że firma Ubisoft stworzy kolejną cześć Assassin’s Creed było stosunkowo łatwe do przewidzenia. Poprzednie części generowały bowiem ogromne zyski.

Nowa produkcja – Assassin’s Creed: Rouge związana jest z wojną siedmioletnią, a więc fabuła rozgrywa się w czasach pomiędzy wydarzeniami z Assassin’s Creed III a Assassin’s Creed IV: Black Flag. Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony, Assassin’s Creed: Rouge jest „najmroczniejszą” odsłoną serii. Gracz będzie miał za zadanie wcielić się w postać Shaya Patricka Cormaca, który należy do zakonu asasynów. Niestety, po powrocie z długiej, ciężkiej misji, która zakończyła się fiaskiem, współbracia obracają się przeciw niemu.

Zdradzony Cormac wypowiada wojnę całemu zakonowi asasynów i postanawia ukarać wszystkich, przez których czuł się skrzywdzony. Twist fabularny stawia przed graczem nowe możliwości – chodzi bowiem o przemianę z lojalnego i uległego wojownika zakonu w tajemniczego, bezwzględnego łowcę.

Gracze podczas rozgrywki pokonają część Oceanu Atlantyckiego okrętem Morrigana, a także odwiedzą XVIII-wieczny Nowy Jork. Elementem wyróżniającym tę część od poprzednich jest możliwość wcielenia się w templariusza, a nie tylko asasyna. Powiększony i urozmaicony będzie również arsenał broni. Do naszej dyspozycji oddana zostanie np. „zabójcza wiatrówka” czy granaty. Dobra informacja dla fanów odsłony Black Flag: gracze będą mogli uczestniczyć w bitwach morskich.

http://www.youtube.com/watch?v=bjSy5kF6io0

Według oficjalnych doniesień, premiera gry planowana jest na 11 listopada. Produkcja dostępna będzie jednak wyłącznie na konsole poprzednich generacji. Dziwnym posunięciem twórców jest również fakt , iż nie powstanie wersja gry na komputery osobiste.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...