Masz iPhone’a? XQISIT przygotował dla Ciebie ciekawy zestaw akcesoriów

Posiadacze sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka powinni zainteresować się najnowszą linią akcesoriów marki XQISIT. Specjalnie na okres świąteczny w portfolio firmy zagościły produkty, cechujące się pastelową kolorystyką.

33fdsj6

Akcesoria w głównej mierze mają za zadanie zabezpieczać nasze urządzenie przed upadkami oraz zadrapaniami. Pierwsze z nich, czyli Case Tijuana to elegancka obudowa typu flip z dodatkowym zapięciem, dzięki czemu iPhone nie wypadnie z „ubranka” podczas nieostrożnego traktowania. Chętni mogą również przypiąć do etui smyczkę.

sddwdw

Drugim równie ciekawym produktem jest model Slim Wallet Case. Podobnie jak Tijuana oferuje pełne zabezpieczenie urządzenia, lecz w tym przypadku klient otrzymuje bonus w postaci miejsca na swoje karty oraz dokumenty. Rozwiązanie idealne dla osób, które chcąc zminimalizować ilość gadżetów w kieszeni.

Niezależnie od tego, który z wymienionych akcesoriów wybierzemy, możemy być pewni, że otrzymujemy produkt najwyższej klasy. XQISIT jest cenioną  na polskim rynku marką, a co za tym idzie nikt nie powinien mieć obiekcji co do jakości oferowanego asortymentu.

Źródło: XQISIT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...