Masz telefon w sieci Plus GSM? Jeśli tak, twoje zakupy w Google Play mogą być dołączone do rachunku

Abonenci Plusa od wczoraj mogą cieszyć się nową formą płatności w sklepie z aplikacjami na Androida. Mowa o doliczaniu do rachunku telefonicznego kosztu zakupionych w Google Play programów.

Google-Play

Płatności w Google Play są kwestią problematyczną, szczególnie dla Polaka, który nie jest skory do podawania numeru karty kredytowej tylko po to, aby dokonać zakupu aplikacji. Niedawno wprowadzono świetny system płatności w postaci kart podarunkowych. Niestety, aby je nabyć trzeba, wybrać się do jednego z salonów prasowych sieci HDS, zaś najniższym nominałem jest tutaj 50 zł. Jeśli na aplikację chce wydać jednie 3 zł z pewnością nie zdecyduje się na to rozwiązanie.

Doliczanie kosztu zakupu w Google Play do rachunku telefonicznego wydaje się najwygodniejszym z możliwych (dla Polaka) sposobów płatności. Tym bardziej cieszy fakt, że usługa jest już oferowana przez trzech operatorów krajowych.

Miesięczny limit na tego typu transakcję został ustalony na poziomie 150 zł, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby go zmniejszyć. W przypadku, kiedy z telefonu korzysta osoba niepełnoletnia – możliwość kontrolowania jej wydatków przez rodziców wydaje się sensowna.

Ze szczegółami usługi zapoznacie się na specjalnie do tego przygotowanej stronie Plusa.

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...