Masz w sobie żyłkę hazardzisty? Podrzuć swój telefon!

Jeśli planujesz wymianę telefonu z Androidem na nowy i nie jesteś, przy tym sentymentalny powinieneś zainteresować się aplikacją S.M.T.H.

Send Me to Heaven, bo tak brzmi pełne rozwinięcie skrótu, to aplikacja na urządzenia z systemem Android. Celem gry jest jak najwyższe podrzucenie swojego smartfona, opcjonalnie tabletu. Łapanie aparatu nie jest już koniecznością pod warunkiem, że jesteśmy przygotowani na ewentualne koszty naprawy, bądź zakupu nowego urządzenia. No i oczywiście, w takim wypadku nie sprawdzimy, a tym bardziej nie poprawimy swojego rekordu.

Autorzy aplikacji zadbali o to, abyśmy poczuli nutkę rywalizacji i udostępnili rankingi Top 10 na świecie, Top 10 tygodnia oraz dnia. Jeśli chcemy pobawić się w większym gronie, to moduł GPS przeszuka dla nas okolicę, w celu znalezienia chętnych do rozgrywki.

http://www.youtube.com/watch?v=pXr84w1cWIU

Jako ciekawostkę dodać można, że Apple nie wyraziło zgody na umieszczenie aplikacji w AppStore tłumacząc to tym, że „naraża ona urządzenia na uszkodzenia”. Carrot Pop – twórcy S.M.T.H nie musieli się tym za długo przejmować, bo gra zagrzała w końcu miejsce w sklepiku Google’a.

Send Me to Heaven można za darmo pobrać tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...