You are here
Maxcom KXT481 SOS, czyli telefon stacjonarny, za który podziękuje Ci twoja babcia Sprzęt 

Maxcom KXT481 SOS, czyli telefon stacjonarny, za który podziękuje Ci twoja babcia

Telefony stacjonarne to relikt przeszłości? Skądże znowu, korzystanie z nich w firmach bądź przez osoby starsze jest zjawiskiem powszechnym. Maxocom przygotował produkt idealny dla tej drugiej grupy użytkowników, sprawdźmy, co takiego oferuje tytułowa słuchawka.

210201jpg2

Po zapoznaniu się z możliwościami wspomnianego telefonu doszedłem do wniosku, iż jest on skrojony na potrzeby użytkowników w sędziwym wieku. Naturalnie zalety opisywanego Maxcom docenią również ludzie zabiegani, a nawet dzieci, dla których obcowanie z KXT481 może być niezłą zabawą.

Podstawową cechą telefonu jest tutaj duży czytelny ekran, którego podświetlenie pozwala korzystać z urządzenia w nocy. Na wyświetlaczu prezentowane są takie informacje, jak numer połączenia przychodzącego, książka telefoniczna (do 30 wpisów) oraz ostatnio wybierane numery. Całkiem nieźle, szczególnie że o przegapionych połączeniach poinformuje nas dodatkowo dioda LED, która idealnie uzupełnia świetne opcje notyfikacji.

4

Kolejną zaletą modelu są duże czytelne przyciski oraz rozwinięty system głośnomówiący, który poza standardową funkcją potrafi odczytać także numer lub zdefiniowaną wcześniej nazwę osoby dzwoniącej.

Teraz najlepsze, co mogło się znaleźć w specyfikacji telefonu dla seniora — pilot SOS, Klawisz SOS oraz kompatybilność z aparatami słuchowymi. Czegóż więcej mógłby pragnąć senior, dla którego telefon stacjonarny jest niekiedy jedynym oprócz TV oknem na świat? Wszystkie potrzeby związane z funkcjami telefonicznymi wydają się tutaj zaspokojone aż nadto.

Pewnie obawiacie się o cenę? Niepotrzebnie, za Maxcom KXT418 SOS zapłacicie niespełna 189zł, co według mnie jest kwotą akceptowalną jak na prezent np. dla babci. Zainteresowani? Odsyłam do naszego sklepu, gdzie kupicie wspomniany telefon.

Źródło: Maxcom

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Related posts

Leave a Comment