Megapakiet GTA!

Humble Bundle znów zaoferowało użytkownikom Steam-a bardzo fajną „paczuszkę”. Za śmieszną kwotę nieco ponad 9 $ (czyli niecałe 40 zł) możemy nabyć 5 kultowych tytułów z serii GTA! Oferta jest mocno ograniczona czasowo, więc warto się pośpieszyć.

Akcje promocyjne znanego sklepu internetowego cieszą się dużą popularnością i nie pierwszy raz zostaliśmy uraczeni pakietem wokół którego trudno przejść obojętnie (o wcześniejszych promocjach pisaliśmy choćby tutaj i tutaj). Legendarnej gry Rockstara nie trzeba nikomu przedstawiać i zapewne niejednego zapalonego gracza skusi wizja posiadania kolekcji, której zawdzięcza masę wspaniałych wspomnień i silnych przeżyć. Co dokładniej zawiera zestaw?

  • GTA III – tytuł, który dla Grand Theft Auto zapoczątkował małą rewolucję. Olbrzymią przemianę przeszła grafika, model TTP zastąpił akcję widzianą z lotu ptaka, pojawiła się też w końcu prawdziwa fabuła. Dopiero wraz z tą częścią seria zyskała prawdziwie ogromną popularność – i to wszystko pomimo tego, że główny bohater był komiczną niemową, odpowiadającą jedynie kiwaniem głową lub podparciem się rękoma (sic!).

  • GTA: Vice City – świetny samodzielny dodatek osadzony w świecie „Miami Vice”. Rozgrzane słońcem miasto, flamingi, alfonsi w szeroko rozpiętych, hawajskich koszulach i ulice pełne kiczowatych nieco panienek z lat 80., jak i prostytutek. Jak dla mnie najlepsza i najbardziej pamiętna odsłona cyklu.

  • GTA: San Andreas – gangsterskie, „czarne” Los Santos (wzorowane na Los Angeles) i jego okolice. Bardzo Hip-hopowy klimat z domieszką amerykańskiej prowincji. Nowością były walki uliczne o dzielnice (co chyba niezbyt dobrze wypaliło, skoro już nie powróciło w dalszych częściach…), randki, korzystanie z siłowni i przekonywanie nas, że sałatka jest fajniejsza od hamburgera.

  • GTA IV – w skrócie: historia oszałamiającej kariery dość psychopatycznego Rosjanina w USA (a dokładniej w mieście przypominającym Nowy Jork). Nowy engine graficzny i świetnie poprowadzona fabuła, która mocno emocjonalnie angażowała w losy naszych bohaterów.

  • GTA: Episodes of Liberty City – to właściwie 2 dodatki w jednym: The Lost and Damned pozwalające zgłębić świat Harleyowców handlujących dragami (i parających się innymi świństwami) oraz The Ballad of Gay Tony – kręcące się w tanecznych, modnych rytmach wokół pewnego stylowego klubu, gdzie oprócz wyrywania panien na urocze sam na sam w kiblu, przyjdzie też nam zrobić dziką, krwistą jatkę.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...