Messenger i tradycyjne czaty? Genialne połączenie

Czaty lub stare kanały IRC, ktoś z nas nie ma do nich sentymentu. Owszem, obydwa twory jeszcze żyją, ale nie mają szans w starciu z nowymi mediami społecznościowymi. A gdyby tam połączyć wszystko w jeden produkt?

Facebook Chat 750x300

Serwis Tech Crunch poinformował własnie o trwających testach nowej funkcji Messengera, która przypomina nieco tradycyjne czaty. Dobrze, nie tyle przypomina ile naśladuje, gdyż usługa wewnątrz komunikatora to właściwie pokój, w którym nawiązać konwersację mogą wszyscy. Brzmi znajomo? Właśnie to oferują czaty i kanały IRC.

Szansa na sukces?

Biorąc pod uwagę ogromną bazę użytkowników niebieskiego serwisu społecznościowego, jak i wbudowanego weź komunikatora (jest on także oddzielnym produktem), sukces nowej funkcji jest więcej niż prawdopodobny.

Sam z wielką chęcią przypomniałbym sobie jak to jest być „bywalcem” pokoju rozmów. Z pewnością firma zadba o to, aby wśród nich znalazły się kanały tematyczne oraz regionalne. Co do randkowych – myślę, że te również się pojawią, choć los czysto erotycznych czatów jest niepewny.

Pytanie, czy czaty w ogóle trafią do finalnej wersji?

Wszystko pięknie, Facebook testuje, serwisy internetowe szalą, a użytkownicy gorączkowo oczekują pojawienia się nowej funkcji. Należy jednak wziąć pod uwagę, że czaty nie są pierwszym elementem, którego Facebook może nie uwzględnić przy aktualizowaniu aplikacji. Tak, to smutne, ale trzeba sprawdzić prawdzie w oczy – to, że Zuckerberg postanowił coś przetestować nie jest gwarantem byt tegoż „czegoś”.

Czuje, że mimo obaw, tym razem produkt trafi do stabilnej wersji Messengera. Granie na emocjach (sentyment) może przyciągnąć większą liczbę userów i Faceboook zdaje sobie z tego sprawę.

Źródło: Tech Crunch

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...