Metal Gear Solid: The Legacy Collection – wspomnień czar.

Dla wszystkich tych, którzy są fanami serii Metal Gear Solid lub jeszcze nie mieli styczności z tym tytułem, Konami zgotowało nie lada gratkę. W czerwcu wypuści na rynek kolekcję wszystkich części, jakie do tej pory ukazały się na konsolach.

Z okazji 25 rocznicy sagi Metal Gear,  Hideo Kojima i Konami, ku uciesze gawiedzi, zapowiedzieli zbiorcze wydanie gier z serii MGS.

W pudełkowym wydaniu The Legacy Collection znajdziemy pierwszą część cyklu Metal Gear Solid, zapewne w formie kodu do pobrania gry z sieci. W zestawie czekają na nas również Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3 oraz Metal Gear Solid: Peace Walker wszystkie w wersjach HD, a także Metal Gear Solid: VR Missions i Metal Gear Solid 4: Trophy Edition.

Ponadto wielbicieli komiksów ucieszy fakt, że do kolekcji dołączono cyfrowe wersje dwóch powieści graficznych autorstwa Ashleya Wooda, znanego fanom ww. serii.

Metal Gear Solid: The Legacy Collection przygotowany został z myślą o PlayStation 3, a swoją premierę, na razie tylko na rynku obu Ameryk, będzie miał w czerwcu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...