h7p 750x300 1

Metalowy Honor w tym roku?

Wygląda na to, że produkty sygnowane marką Honor będą pojawiać się na rynku coraz częściej. Niedawno mieliśmy kilka premier, po których nie zdążył opaść jeszcze kurz, a już pojawiają się kolejne informacje o nowym dziecku producenta. Oto Honor 7 Plus.

 
h7p 750x300 1
Wprawdzie przecieki, które pojawiły się w sieci, nie do końca wyglądają na prawdziwe, to i tak nowy Honor zapowiada się bardzo dobrze. Informacje pojawiające się przed oficjalną premierą zawsze trzeba przesiewać. Nie jest to nic dziwnego, wszak każdy szanujący się producent co jakiś czas musi „wysłać w świat” podobnego typu informacje. Honor nie potrzebuje takich zabaw, ale i tak miło o nich poczytać.
Tym razem, urządzeniu będzie już bliżej do phabletu niż smartfona. Honor 7 Plus ma mieć ekran o przekątnej 5,5 cala, a jego rozdzielczość wynosić ma 1920×1080 px (FullHD). Procesor, który ma zarządzać urządzeniem to póki co tajemnica, choć mówi się o chipie Kirin (940 lub 950). Co do pamięci RAM to prawdopodobnie będą to 3 GB. Miejsce na dane użytkownika to cały czas tajemnica. Podobnie jak np. Bluetooth. Spekuluje się, że Honor 7 Plus będzie obsługiwał standard 4.0, choć już 7 wspiera 4.1.
http://www.youtube.com/watch?v=haWlsL7-pCs
Jak widać, więcej jest niewiadomych, niż potwierdzonych informacji. Phablet powinien zadebiutować jeszcze w tym roku, a najpóźniej na początku przyszłego. Za to wiemy już, jak prawdopodobnie wyglądał będzie Honor 7 Plus. Metalowa obudowa i zaokrąglone rogi nadają urządzeniu lekkości. Z tyłu obudowy znajduje się czytnik linii papilarnych oraz aparat, którego matryca ma mieć 20 megapikseli.
Honor 7 Plus zapowiada się całkiem ciekawie. Nawet, jeżeli informacje, które teraz do nas docierają, nie znajdą odzwierciedlenia w rzeczywistości. Honor potrafi robić urządzenia dobre i w konkurencyjnych cenach. Pytanie tylko, czy sami nie psują sobie rynku, wypuszczając co chwila nowe smartfony?
Źródło: PhoneArena
Fot: jw.
________________
Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6489 More posts in News category
Recommended for you
Jak dbać o piekarnik: kilka porad, które realnie ułatwią życie w kuchni

Piekarnik to serce każdej kuchni, niezastąpione narzędzie w rękach zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy....