MicrosoftSurfaceLogo

Microsoft w posiadaniu adresu SurfacePhone.com

 

Gigant z Redmond, jak słusznie zauważył jeden z użytkowników Reddita, stał się właścicielem witryny surfacephone.com. Czy oznacza to, że „mityczny” Surface Phone pojawi się niebawem w ofercie Microsoftu? Możliwe, choć pojawiają się pewne wątpliwości.

MicrosoftSurfaceLogo

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż firma najzwyczajniej w świecie pracuje nad kolejnym urządzeniem referencyjnym z linii Surface, choć tym razem może okazać się nim smartfon. Sieciowe doniesienia pokazują dobitnie, że „coś się dzieje” i zapowiedzi końca serii Lumia zdaje się to potwierdzać. Niestety, Microsoft milczy w tej kwestii. Brak komentarza firmy nie oznacza potwierdzenia prac nad wspomnianym sprzętem, ale nie jest też bezpośrednim zaprzeczeniem. Stąd podejrzenia o istnieniu Surface Phone zdają się wysoce prawdopodobne.

Teraz po informacji o tym, że producent Windowsa wykupił wspomnianą wyżej stronę, wszystko wydaje się jasne – Surface Phone powstanie. Tak przynajmniej twierdzi społeczność. Cóż, muszę ostudzić entuzjazm, gdyż to nie pierwsza witryna powiązana, nawet częściowo z produktami firmy, z którą nie zrobiono nic poza przekierowaniem na oficjalną stronę Microsoftu. Mam tutaj na myśli surfacelaptop.com oraz surfacecar.com. Co to oznacza? Możliwe że nic, ale w mojej ocenie poddaje to wiarygodność związku pomiędzy wykupieniem adresu a pracami nad Surface Phone w wątpliwość, choć te mogą oczywiście trwać.

MicrosoftSurface320x320

Coś – doniesienia sieciowe mają to do siebie, iż niekiedy są jedną wielką niewiadomą. Nie mniej jednak, jak to mówią, „coś w trawie piszczy”. Surface Phone powstanie, pod tą lub inną nazwą – to moje zdanie i czuje, że chwila zapowiedzi wspomnianego urządzenia zbliża się wielkimi krokami.

Cóż, wiele lat temu podobnie myślano o tabletach z linii Surface, więc poczekajmy na to, co przyniesie przyszłość.

Źródła: Reddit, Theverge.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...