Xbox Carrier Billing 750x300

Microsoft uruchamia nową metodę płatności za gry na Xbox One

Kwota za zakup gry doliczona do rachunku telefonicznego to niezwykle wygodna metoda rozliczeń z twórcami. Teraz skorzystają z niej użytkownicy konsoli Xbox One.

Xbox Carrier Billing 750x300

Ze wspomnianej opcji korzystam niezwykle często, choć transakcje dotyczą sklepu Google Play. Jest to szybka, wygodna metoda płatności, którą można potraktować jako swojego rodzaju „pożyczkę”, gdyż kwotę zakupu uregulujemy dopiero przy okazji następnego rachunku telefonicznego. Doceniam to ja i wielu moich znajomych. Problem w tym, że wspomniana opcja dostępna jest w niewielu „sklepach”…

Carrier Billing dociera do Xbox One

Microsoft poinformował, że płatności w postaci doliczania do rachunku trafiają własnie do sklepu z grami dla konsoli Xbox One. Lista operatorów nie jest długa, ale to dopiero początek. Zabrakło tutaj polskich dostawców, ale według niezależnych obserwatorów ci dołączą do pozostałych w stosunkowo krótkim czasie.

Czy Carrier Billing sprawdzi się na platformie growej Microsoftu? Jest to więcej niż prawdopodobne, zwłaszcza w europie, gdzie klienci niechętnie podpinają do usług swoje karty kredytowe. Wygoda użytkowania oraz możliwość zakupu tytułu na który (w danej chwili) nie mamy pieniędzy mogą okazać się prawdziwym hitem.

Źródło: news.Xbox

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...