Świetna gra wyścigowa za 50 groszy!

Nudne jesienne wieczory dłużą się w nieskończoność? Jeśli masz w „portfelu” 50 groszy, możesz to zmienić i wejść w fascynujący świat wyścigów Reckless Racing 3.

RR3

Twórcy wspomnianej gry przygotowali dla swoich fanów nie lada promocję, w której RR 3 można kupić za pół złotego. Zgadza się 50 groszy, czyli tyle, ile zazwyczaj próbuje od nas wyłudzić pan tytułujący nas kierownikiem tudzież inżynierem. Kwota wręcz śmieszna, ale zapewniam – wydana we właściwy sposób może dostarczyć wspaniałej rozrywki.

Rackless Racing 3 – trzeba się spieszyć

Warto wspomnieć, iż promocja dotyczy oferty sklepu Google Play, gdzie oferowany jest wspomniany tytuł. Niestety, nie wiadomo ile potrwa akcja, a co za tym idzie – atrakcyjna cena może w mgnieniu oka zniknąć.

Poprzednie produkcje z nietypowej serii wyścigów mobilnych odebrałem bardzo pozytywnie. Dlatego też czuje, że z trójką będzie podobnie. Nie wierzycie? Zobaczcie poniższy zwiastun, który powinien być wystarczającym bodźcem do wydania 50 groszy.

http://www.youtube.com/watch?v=Ufd0lNeuz98

Źródło: Google Play

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...