Might&Magic: Heroes Online doczekało się otwartej bety

Przeglądarkowa gra free-to-play, będąca kontynuacją piątej oraz szóstej części cyklu o Herosach weszła w fazę otwartej bety. Teraz wszyscy zainteresowani produkcją, będą mogli zagłębić się w świecie Ashan.

Po zamkniętych testach wersji beta przyszła pora na to, aby każdy, chętny osobiście zapoznał się z najnowszą produkcją Ubisoftu. Z okazji włączenia do testów polskich graczy twórcy gry udostępnili dodatkową misję o nazwie „Zapomniane Ziemie”. Akcja nowego scenariusza toczy się w losowo generowanych lochach. Ciekawostką jest to, iż kierowany przez nas bohater nie posiada własnej armii. Powoduje, to sytuacje, w których nasz protagonista musi umiejętnie wykorzystywać nabyte wcześniej umiejętności i werbować jednostki napotkane na mapie. Pomocne okażą się również rozsiane po planszy aury, które możemy użyć na naszą korzyść.

Postawionym przed nami zadaniem jest pokonanie znajdującego się na mapie Bossa. Zapewne, zapytacie co dostaniemy za ukończoną misję? Otóż nagroda jest całkiem atrakcyjna, bo w prezencie otrzymamy pokaźną ilość surowców, które dane nam będzie wykorzystać w standardowej rozgrywce (w tym również dostępne za prawdziwe pieniądze Kryształy) oraz drogocenne artefakty.

Sami przyznacie, że warto powalczyć… Aby odblokować wspomniany scenariusz, należy na mapie świata Ashan odszukać znane wszystkim fanom Heroes’ów magiczne obeliski, dające dostęp do elementów układanki. Żeby nie było, jednak tak łatwo niektóre z nich są albo ukryte lub nie zawsze aktywne w czasie aktualnej rozgrywki. Co w takim momencie mamy począć? Rozwiązanie jest banalnie proste. Wystarczy co jakiś czas do nich wracać, a każdego podróżnika nagroda, w postaci odblokowania misji „Zapomnianych Ziem” nie ominie.

 http://www.youtube.com/watch?v=J_h4AXFboqs

Więcej informacji, jak i samą grę znajdziecie na oficjalnej stronie H&M: Heroes Online.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...