Milion dolarów za stworzenie prezerwatywy przyszłości!

Tyle od Billa Gatesa otrzyma firma, która zrewolucjonizuje prezerwatywę. Fundacja Gatesa chce aby była łatwiejsza w użyciu, ulepszała życie seksualne i miała atrakcyjne wzornictwo. Wszystko po to, by poprawić warunki życia najbiedniejszych ludzi na świecie, poprzez zahamowanie wzrostu zakażeń wirusem HIV.
articles2b588c628f67ef2c28c2f939ec8b9835
Wyliczono, że z kondomów korzysta tylko 750 mln ludzi na świecie, gdzie każdego roku produkuje się ich aż 15 mld. Z badań wynika też, że wielu ludzi nie korzysta z prezerwatyw, ponieważ zmniejszają doznania seksualne i są trudne w użyciu.

bill-gates2Bill Gates szuka inspiracji i chce aby pochodziła ona od dowolnej osoby, z dowolnego miejsca na świecie. Fundacja ma także nadzieje, że „innowacyjne podejście do tematu, poprawi jakość życia na całym świecie”.

Plany zakładają, że prezerwatywa polepszy życie seksualne, będzie jeszcze lepiej zabezpieczać oraz będzie łatwa w użyciu. Zmiany mogą dotyczyć nawet materiałów, z których zrobiony będzie kondom oraz opakowania, które powinno zachęcać do kupienia zabezpieczenia.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...