Nowe smartfony HTC – Desire P i Desire Q, opis i zdjęcia.

Pamiętacie jeszcze modele HTC z serii Desire? My o nich nie zapomnieliśmy w ogóle, ale dowiedzieliśmy się, że tajwański producent wypuszcza niedługo na rynek dwa nowsze modele z tej serii: HTC Desire P i HTC Desire U. Dodatkowo do sieci wyciekły zdjęcia tych dwóch modeli.

htc desire p desire q 610x441
Wiemy, że oba urządzenia działają na systemie operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean, czyli nie na najnowszej wersji, ale pewnie po jakimś czasie zostanie zaktualizowana.
android-HTC-logo
Model Desire P posiada ekran o wielkości 4,3 cala i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Napędza go dwurdzeniowy procesor z taktowaniem 1 GHz, ale nie wiadomo jeszcze jaki dokładnie. Wyposażono go także w 8 – megapikselowy aparat z diodą LED, a także producent dorzuca nam dźwięki Beats, gniazdo kart pamięci micro SDoraz przednią kamerke do wideorozmów. Smartfon trafi na początku na rynek Chiński i będzie kosztował około 1200 zł.

Drugi nowy smartfon od HTC – Desire Q będzie mniejszy i o kilkaset złotych tańszy od swoego brata. Będzie posiadał 4 – calowy wyświetlacz i więcej oprócz dźwięku Beats jeszcze nie wiemy.Cena podobno będzie wynosić około 800 zł. Wszystko wyjaśni się już niedługo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...