Nowe smartfony HTC – Desire P i Desire Q, opis i zdjęcia.

Pamiętacie jeszcze modele HTC z serii Desire? My o nich nie zapomnieliśmy w ogóle, ale dowiedzieliśmy się, że tajwański producent wypuszcza niedługo na rynek dwa nowsze modele z tej serii: HTC Desire P i HTC Desire U. Dodatkowo do sieci wyciekły zdjęcia tych dwóch modeli.

htc desire p desire q 610x441
Wiemy, że oba urządzenia działają na systemie operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean, czyli nie na najnowszej wersji, ale pewnie po jakimś czasie zostanie zaktualizowana.
android-HTC-logo
Model Desire P posiada ekran o wielkości 4,3 cala i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Napędza go dwurdzeniowy procesor z taktowaniem 1 GHz, ale nie wiadomo jeszcze jaki dokładnie. Wyposażono go także w 8 – megapikselowy aparat z diodą LED, a także producent dorzuca nam dźwięki Beats, gniazdo kart pamięci micro SDoraz przednią kamerke do wideorozmów. Smartfon trafi na początku na rynek Chiński i będzie kosztował około 1200 zł.

Drugi nowy smartfon od HTC – Desire Q będzie mniejszy i o kilkaset złotych tańszy od swoego brata. Będzie posiadał 4 – calowy wyświetlacz i więcej oprócz dźwięku Beats jeszcze nie wiemy.Cena podobno będzie wynosić około 800 zł. Wszystko wyjaśni się już niedługo.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...