Minecraft z linią fabularną? Twórcy „The Walking Dead” startują z nową inicjatywą!

Marki, którą jest „Minecraft” nie trzeba, chyba nikomu przedstawiać… Ta ciesząca się sporą popularnością produkcja zainteresowała studio Telltale Games – specjalizujące się, w grach przygodowych.

Telltale Games, przy współpracy z Microsoftem oraz Studiem Mojang rozpoczęło prace nad grą przygodową opartą o świat złożony z sześciennych klocków. Projekt nazywać się będzie „Minecraft: Story Mode”.

O „Minecrafcie” zrobiło się jeszcze głośniej, kiedy to za kwotę 2,5 mld dolarów zakupił go Gigant z Redmond. Fani tym faktem byli lekko skonsternowani, jednak obawy okazały sie bezpodstawne. Tytuł rozwijany będzie na wszystkie systemy operacyjne, w tym również na konsolę SonyPlaystation. Zadaniem Telltale Games ma być stworzenie przygodówki, opartej o uniwersum sześcianów. Do tej pory produkcja nie zakładała warstwy fabularnej, ale „Minecraft: Story Mode” ma, to niedopatrzenie naprawić.

Czy z zadowalającym skutkiem? Na takie osądy musimy poczekać do czasu premiery gry. Ludzie z Telltale Games s ą jednak ostatnio zapracowani. Niedawno zapowiedziano 3 sezon Walking Dead, trwają również prace nad kolejnymi pięcioma epizodami „The Wolf Among Us”, a dodatkowo dowiedzieliśmy się nie tak dawno, że studio przymierza się do produkcji ze świata „Gry o Tron”.

http://www.youtube.com/watch?v=aCkE_lk9euY

Pytanie brzmi – „Czy poradzą sobie z taką ilością materiału”?

One Comment

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...