Miniaturek ciąg dalszy, przyszedł czas na Sony Xperię Z?

Niedawno odbyły się targi IFA 2013, na których zaprezentowano najnowszą Xperię Z1. Ta wywarła tak duże i pozytywne wrażenie, że teraz wszyscy czekają na moment, w którym pojawi się w sklepach. Jak przystało na flagowy model producenta przydałoby się także wypuścić jego wersję mini. Plotki głoszą, że Sony już nad tym pracuje.

Galaxy S4 mini, Htc One mini, no to przydałoby się teraz, żeby Sony wypuściło model Xperia Z mini. Wychodzi na to, że to naturalna kolej rzeczy. Tańsza i mniejsza Xperia Z? To może być klucz do sukcesu japońskiej firmy.

Sony xperia z1 mini 0

Od jakiego czasu w internecie krąży zdjęcie (powyżej), które jakoby przedstawia właśnie mini wersję flagowego smartfonu Sony. Te plotki nie zostały jeszcze potwierdzone i nie wiadomo, czy to zdjęcie jest prawdziwe, ale jest ogromna nadzieja na to, że to jednak prawda.

RTEmagicC Sony xperia z1 mini 1.jpg

Jeśli informacje zostaną uwierzytelnione, to specyfikacja nowego mini modelu będzie naprawdę mocna. Procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB pamięci RAM oraz kamera w rozdzielczości 20 megapikseli. Mniejszy ekran o przekątnej 4,3 cala w rozdzielczości 1280 x 720, oczywiście w Full HD oraz zredukowana przestrzeń na dane z 16 na 8 GB.

Niepotwierdzone informacje mówią, że Xperia mini zostanie pokazana na targach CES 2014. Poczekamy, zobaczymy, ale mamy nadzieje, że tak się właśnie stanie.

 

źródło: Androicentral

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...