Wrześniowe spotkanie graczy „Pog(R)adajmy” już dzisiaj!

Dziś w warszawskim Klubie Level Up startuje kolejne spotkanie z serii „Pog(R)adajmy”. Od tego zlotu, wszystkie kolejne będą się odbywały w co drugą środę miesiąca.

Nie minęło echo organizowanego po raz pierwszy w weekend spotkania Pog(R)adamy: inteGRAtion Party Edition, a już dziś mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne, tym razem wrześniowe. Czego się możemy spodziewać?

Plan spotkania:

  • 20:00 rozpoczęcie luźnej rozmowy o grach „przy piwie”,
  • 22:00 inteGRAnie wraz z losowaniem nagród (w tym m.in. koszulki z serii Call of Duty i Prototype, gry (PC), piwo, wybrany drink nawiązujący do motywu z gier i inne!),
  • 23:00 zakończenie spotkania.

Oprócz wywiązujących się wśród uczestników ciekawych dyskusji, z każdym miesiącem przybywa nagród. Dotychczas wśród sponsorów znaleźli się: Licomp Empik Multimedia, Techland, Brona Cultura, Magazyn Gamer, klan OFPS, PaDtv, GameFaction, CD Projekt RED, Chicken in the Corn, gamingstore.pl, Level Up, Graczem od dziecka.

Na Pog(R)adajmy można, też spotkać przedstawicieli firm oraz mediów z branży gier. Jest to jedno z nielicznych wydarzeń, na którym na luzie możecie porozmawiać nie tylko z innymi graczami, ale też pracownikami polskich studiów tj.: Techland czy People Can Fly.

Jeśli nie masz jeszcze planów na spędzenie wieczoru, to zapraszamy!

Data: 11 września 2013 godz. 20:00-23:00
Lokalizacja: Klub Level Up, ul. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa
Organizator: blog Graczem od dziecka
Koszt: 0 zł
Ograniczenie wiekowe: +18 lat
Proponowany strój: koszulki dla Graczy lub cosplay!

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...